NOWA DROGERIA W CH FORUM

Gliwickie CH FORUM poszerzyło ofertę sektora zdrowia i urody o salon kolejnego najemcy – drogerii sieci Hebe (Grupa Jeronimo Martins). Nowy sklep tej sieci – 234. w Polsce – ma pow. ponad 260 m kw. i mieści się na parterze.

– Hebe to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej kategorii i kolejny rynkowy argument działający na korzyść CH FORUM – mówi Weronika Kuna z działu wynajmu powierzchni handlowych JLL, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację gliwickiego centrum.

Hebe dołącza do działających już w CH FORUM najemców sektora health beauty, tj.: DouglasDrogerie NaturaInglotLe-Charming Beauty, salon optyczny PryzmatRossmannSephoraSuper- PharmVision ExpressYves Rocher oraz Ziaja.

– Nowy salon to zawsze większy wybór dla klientów, którzy często pytali o markę Hebe – mówi Patrycja Duczmal, dyrektor CH FORUM.

Drogerie Hebe to sieć wyjątkowych sklepów, oferujących produkty dla zdrowia piękna każdej kobie- ty. W ich asortymencie znajduje się szeroka oferta marek na wyłączność w kategoriach kosmetyków profesjonalnych, koreańskich naturalnych czy dermo.

Tym, co także wyróżnia drogerie Hebe, jest obsługa na najwyższym poziomie, dzięki której już kolejny rok z rzędu Hebe może pochwalić się nagrodą Gwiazda Jakości Obsługi. Na przestrzeni lat sieć uzyskała również wyróżnienia Drogerii Roku za swój niepowtarzalny asortyment, najszybsze podążanie za trendami oraz kobiecą wizualizację.

 

Kliknij i pobierz informację prasową