Z PIASTEM WITAJ SZKOŁĘ

Odwiedziny futbolistów gliwickiego Piasta, rodzinny turniej piłkarski z ich udziałem, a także gry, zabawy i konkursy. Na sportowo CH FORUM szykować się będzie na nowy rok szkolny. Impreza już w środę, 31 sierpnia, od godz. 14:00 do 19:00.

W sportowym powitaniu szkoły w CH FORUM udział zapowiedzieli piłkarze pierwszej drużyny Piasta. Hitem programu jest wspomniany turniej rodzinny. Odbędzie się on na mini boisku w okolicy strefy restauracyjnej na poziomie +1.

W turnieju rywalizować będzie osiem zespołów stworzonych z czterech młodych zawodników (do 8 roku życia) oraz jednego piłkarza Piasta. Na zwycięzców czekają wysokiej jakości tablety multimedialne przygotowane przez firmę Progres 24.

Ponadto obecne podczas turnieju osoby będą mogły zdobyć autografy zawodników wicemistrza Polski, skorzystać z usług firmy Fizjofit (szczególnie testy sprawnościowe dla dzieci), czy dowiedzieć się więcej na temat ochrony komputerów, telefonów i tabletów przed wirusami. Tę wiedzę ma firma G Data, jeden z partnerów akcji. Od G Data będzie też możliwość otrzymania bezpłatnego egzemplarza oprogramowania antywirusowego.

Podczas imprezy dla dzieci i rodziców będzie również dostępne stoisko Centrum Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego OASI VERDE. Będzie na nim można przeprowadzić, w ramach indywidualnych konsultacji, badanie składu ciała, pomiary antropometryczne oraz diagnostykę stanu odżywienia. Specjaliści podpowiedzą też, co powinien zawierać szkolny lunchbox oraz posiłki okołotreningowe dla dzieci.

Na zgłoszenia zawodników do turnieju organizatorzy czekają do 30 sierpnia. Opiekun powinien wysłać na adres redakcja@piast-gliwice.eu wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniem o stanie zdrowia dziecka. Opiekunowie mogą zgłaszać zarówno całe zespoły, jak i pojedyncze dzieci, które zostaną rozlosowane do poszczególnych drużyn.

W CH FORUM od niedawna można też kupić – na stoisku firmowym – akcesoria kibicowskie i klubowe pamiątki aktualnych wicemistrzów Polski.

Kliknij i pobierz materiał prasowy