STYLOVE INSPIRACJE – LETNIA ZABAWA I PROMOCJE W CH FORUM GLIWICE

Od wczoraj do 26 lipca klienci gliwickiego CH FORUM mogą przekonać się, za ile ubierają się… mane- kiny. Są one elementem wakacyjnej zabawy „StyLove inspiracje”, podczas której będzie również okazja do odgadnięcia kwot stylizacji. Na uczestników akcji czekają nagrody i dodatkowe atrakcje.

Manekiny są umieszczone w trzech gablotach imitujących pudełka dla lalek: przy scenie głównej oraz na poziomie +1 w pobliżu wind. W każdej „mieszka” manekin świetnie wystylizowany przez Martę Zalegę, znaną kreatorkę wizerunku i personal shopperkę. Współpracuje ona z wiodącymi mediami (np. TVN, TVN Style, TVP), a zaufały jej m.in. takie odzieżowe marki jak: Cubus, Top Secret, Troll, Dry Wash i TK Maxx.
Stylistka użyła wyłącznie strojów i akcesoriów dostępnych w sklepach CH FORUM, których nazwy podane są na gablocie. Z uwagi na czas letnich wyprzedaży, ceny strojów są mocno promocyjne.
W okresie trwania akcji każdy manekin „ubierze się” trzy razy, prezentując na sobie aż 9 sezonowych stylizacji. Dwie z nich prezentowane w najbliższe soboty (18 25 lipca) będą tematem konkursu. Zada- niem jego uczestników będzie odgadnięcie prawidłowych kwot stylizacji.

Aby wziąć udział w konkursie należy wydać minimum 100 zł (co najmniej 2 paragony). Już to upoważ- nia do odbioru jednego z trzech letnich gadżetów: sofę lazybag na powietrze, dmuchany materac lub ręcznik plażowy boho.

Kto zechce bawić się dalej, ten może „wycenić” dwie z trzech stylizacji i zawalczyć o nagrody premium:
karty podarunkowe o wartości 400, 200 i 100 zł (odpowiednio za I, II i III miejsce).
Dodatkową atrakcją w dniu finału (niedziela, 26 lipca) będzie rozstrzygnięcie konkursu z transmisją

LIVE na Facebookowym profilu CH FORUM. Weźmie w niej udział również stylistka Monika Zalega.

Będzie to dodatkowa okazja do wygrania karty podarunkowej o wartości 200 zł. Otrzyma ją ta osoba, która do 25 lipca prześle własną stylizację składającą się z co najmniej 2 rzeczy zakupionych w CH FORUM w okresie trwania akcji . Wygraną osobę wskaże stylistka.

 

Kliknij i pobierz informacje prasową