TUI I RAINBOW NOWYMI NAJEMCAMI CH FORUM GLIWICE

TUI oraz Rainbow – wiodący operatorzy turystyczni, otworzyli swoje nowe salony w CH FORUM. Ich lokale o pow. ok. 36 i 25 m kw. znajdują się na parterze gliwickiego centrum.

– Zainteresowanie touroperatorów powierzchnią w naszym centrum świadczy między innymi o tym, że istnieje nadal spora grupa klientów, którzy wolą dokonać wyboru i zakupu usług turystycznych w placówce stacjonarnej – mówi Patrycja Duczmal, dyrektor CH FORUM Gliwice, z ramienia JLL.

Oprócz nowo pozyskanych operatorów, w CH FORUM klienci mogą również skorzystać z oferty biura podróży Itaka. – To oznacza, że wszystkie trzy wiodące podmioty rynku turystycznego związały się z nami oraz są do usług naszych klientów – podkreśla Patrycja Duczmal.

***

Międzynarodowy koncern TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. TUI od 1997 roku w Polsce stale rozwija swoją bogatą ofertę i tworzy produkty, które pozwalają spełniać marzenia o podróżach życia. W ofercie TUI można znaleźć wyjazdy pakietowe, bilety lotnicze oraz wycieczki z dojazdem własnym. Dodatkowo w ofercie znajduje się szeroka gama wycieczek fakultatywnych, wynajem samochodów czy ubezpieczenia podróży. TUI to gwarancja profesjonalnej opieki nad klientem od momentu zakupu, pobytu w miejscu wypoczynku aż do powrotu.

***

Początek polskiej marki turystycznej Rainbow sięga 1990 r. Rainbow jest jednym z czołowych i najpopularniejszych touroperatorów w Polsce. Od 2007 r. spółka jest notowana na warszawskiej Giełdzie (GPW). Rainbow jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz jednym z założycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki.

 

Kliknij i pobierz informację prasową