Wirtualna olimpiada feriowa

FERIE 2020: MNÓSTWO NAGRÓD W WIRTUALNEJ OLIMPIADZIE

Co powiecie na olimpiadę w CH FORUM? Od 13 do 25 stycznia (z wyłączeniem dnia 19/01/2020) zabawimy się z Wami z okazji zimowych ferii i rozdamy mnóstwo nagród, m.in.: zabawki, tablet, Playstation 4 i laptop.

Codziennie od godz. 10:00 do 19:00 będziecie mogli zagrać w którąś z gier w technologii VR oraz  rodzinną grę „zręczniościówkę”. W naszej Wirtualnej Olimpiadzie Feriowej będą zjazdy na nartach i sankach, skoki narciarskie, a także rzucanie śnieżkami, rodzinny bieg na nartach czy toczenie kuli śnieżnej. 

Przepustką do olimpijskich zmagań jest paragon za zakupy na kwotę zaledwie 30 zł, dokonanych w CH FORUM w dniach trwania akcji. Każdy „Olimpijczyk” otrzyma swoją kartę gracza, na której zapisywane będą jego zimowe wyczyny. Oprócz tego najlepsze wyniki emitowane będą na widocznym monitorze!

Na naszych igrzyskach zawsze będzie okazja do poprawienia wyniku. Do każdego następnego podejścia upoważnią kolejne paragony. I tak aż do soboty, 25 stycznia, do godz. 18:00. Bo już godzinę później (19:00) wielki finał i ogłoszenie zwycięzców Wirtualnej Olimpiady Feriowej 2020 w CH FORUM, z wręczeniem 6 głównych nagród! W każdej kategorii wiekowej najlepsze wyniki. 

Oto nasze olimpijskie kategorie, dyscypliny i nagrody:

  1. Wiek do lat 10: zjazd na sankach w wirtualnej rzeczywistości; nagroda główna – karta podarunkowa do sklepu SMYK.

  2. Wiek 11-16 lat: zjazd na nartach w wirtualnej rzeczywistości; nagroda główna – tablet.

  3. Wiek powyżej 17 lat: skoki narciarskie w wirtualnej rzeczywistości; nagroda główna – Playstation 4.

  4. Kategoria rodzinna (minimum 2 osoby, w tym 1 rodzic bądź opiekun): I etap – rzucanie śnieżkami, II etap – bieg rodzinny na nartach, III etap – toczenie kuli; nagroda główna – laptop. Nagroda za zdobycie 2 miejsca to karta przedpłacona na kwotę 500 pln oraz nagroda za zdobycie 3 miejsca to karta przedpłacona na kwotę 200 pln

Powodzenia!

Jednak jeśli nie będziecie najlepsi, nie martwcie się. Mamy mnóstwo nagród. W każdej dyscyplinie gracz z najlepszym dziennym wynikiem otrzyma nagrodę. Jest ponad 80 nagród do zdobycia! 

 

Regulamin akcji FORUM Olimpijskie dostępny w punkcie informacyjnym CH FORUM.