WEJŚCIE SMOKÓW DO CH FORUM

Ogromne i nieco mniejsze. Latające i pełzające. Ziejące ogniem i plujące jadem. Przerażające, ale jednocześnie fascynujące. Wszystkie teraz do zobaczenia w CH FORUM. Smoki! Na spotkanie z nimi zapraszamy naszych i Państwa klientów od 5 do 20 listopada.

Ta wyjątkowa wystawa wzbudza zachwyt na całym świecie, przyciąga zainteresowanie mediów, a przede wszystkim tłumy odwiedzających.

Smoki budzą ciekawość, o smokach można prawić legendy, pisać książki i kręcić filmy. Są wdzięcznym tematem dla twórców. Występują w serialowym hicie „Gra o Tron”, roi się od nich także w „Wiedźminie”.

W skład wystawy prezentowanej w CH FORUM wchodzi 10 modeli smoków, z tego 3 animatroniczne. Każdy model posiada stylizowaną scenografię i panel informacyjny.

Na wspólną podróż po zaginionym świecie smoków zapraszamy całe rodziny. Jesteśmy przekonani, że wystawa będzie super atrakcją dla najmłodszych. Z myślą o nich przygotowujemy specjalną ściankę zdjęciową z tłem i smoczym tronem. Zwiedzanie wystawy jest bezpłatne i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

 

Naszej wystawie Zaginiony Świat Smoków towarzyszy specjalna atrakcja – akcja prosale z quizem o smoczej tematyce. Aby wziąć w niej udział wystarczy w dniach 5-20 listopada dokonać zakupów na kwotę min 30 pln w CH FORUM

Sprawdź się i wygraj. Na tego, kto popisze się wiedzą i zrobi to w najkrótszym czasie, czekają nagrody – karty przedpłacone o wartości 100 i 50 pln oraz gadżety reklamowe.

Zapraszamy do zabawy! Kiosk multimedialny ze specjalną grą-quizem znajduje się przy punkcie info na poziomie 0. Po okazaniu paragonu w punkcie info, hostessy włączą aplikację i można grać.
Szczegóły w Regulaminie Akcji.

 

Regulamin akcji