W LEOPARKU ZABAWA JUŻ TRWA

Centrum Zabaw dla dzieci Leopark: to nowe miejsce w CH FORUM, które z pewnością polubią rodzice i ich dzieci. Zlokalizowane na 1 piętrze, w okolicy sklepu KappAhl, zostało uroczyście otwarte w piątek, 27 kwietnia.

Leopark to nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla dzieci i rodzin, w którym znajduje się przestrzeń do spontanicznej zabawy jak i kreatywnych aktywności. Oferuje dla najmłodszych i ich rodziców: tor przeszkód z licznymi ruchomymi elementami, labirynt, równoważnie, linowe mostki, bezpłatne armatki pneumatyczne strzelające gąbczastymi kulkami, trampoliny i niesamowite zjeżdżalnie. Dostępny jest także kącik maluszka. Dla wymagających klientów dodatkowo przygotowano tor gokartowy z motorami oraz ogromną dawkę animacji specjalnie zaplanowanych dla dzieci.

Leopark posiada ciekawie zaaranżowaną przestrzeń, stąd jego bogata oferta animacyjna. Organizowane są różne wydarzenia m.in. eventy firmowe dla dzieci pracowników. Oferta skierowana jest także do placówek edukacyjnych (szkoły, przedszkola) w celu współpracy i wsparcia w ramach promocji aktywnego i zdrowego trybu życia wśród dzieci.

W Leoparku na co dzień pracują animatorzy, którzy z energią i z sercem prowadzą zajęcia dla dzieci i czuwają nad ich bezpieczeństwem podczas wielorakich aktywności. Każdy Leopark zachwyca designem i dbałością o szczegóły, w którym nie mogło zabraknąć też miejsc do organizacji niesamowitych i niezapomnianych urodzin.

Ideą Centrów Leopark, w odróżnieniu od innych placów zabaw w Polsce, jest dbałość o zdrowy ruch i rozwój fizyczny dzieci w wieku 0-12 lat. To alternatywa dla rodziców, którzy robiąc zakupy w centrach handlowych mogą dzięki Leoparkowi zapewnić dzieciom aktywną zabawę. Dzieci rozwijają się ruchowo, dzięki sprzętom bezpiecznym i dostarczającym im wielu pozytywnych wrażeń, jak: zjeżdżalnie, trampoliny czy motocykle lub labirynt. Ponadto rodzice mają możliwość aktywnej zabawy z dziećmi, gdyż sprzęt centrów Leopark spełnia najwyższe atesty.

 

CENNIK