GRAJ W LUZ BUS I WYSIĄDŹ Z 500 ZŁ

Wciel się w rolę kierowcy szkolnego autobusu i dowieź do szkoły jak najwięcej dzieciaków. Pamiętaj, musisz być pod szkołą przed pierwszym dzwonkiem. Masz na to 5 minut. Jedź ostrożnie i unikaj policji. Za 1. miejsce w rankingu wygrasz 500zł na naszej karcie podarunkowej!

Gra Luz Bus jest dostępna pod adresem forumgliwice.online. Ta strona to nasza super nowość. Z czasem znajdziecie na niej więcej konkursów i rabatów, a więc okazji do wygrania lub zaoszczędzenia.

Kilka zdań o grze Luz Bus. Gracz steruje autobusem szkolnym, a jego zadanie polega na dowiezieniu w określonym czasie (5 minut) jak największej liczby dzieci do szkoły. Gra kończy się gdy gracz wjedzie autobusem na parking pod szkołą (wygrana) lub gdy upłynie czas 5 minut (w tym wypadku jest to przegrana). Gracz zbiera punkty za zabrane na pokład dzieci i traci je za zderzenia z innymi pojazdami lub budynkami oraz spotkania z policją (mandaty).

Gra połączona jest z konkursem, w którym są nagrody za osiągnięcie najlepszych pozycji w rankingu, w tym nagroda główna: 500 zł w formie karty podarunkowej CH FORUM .

Uczestnicy na bieżąco widzą w aplikacji swoją aktualną pozycję w rankingu. Do Rankingu uczestników trafia tylko jeden – najlepszy wynik gry Uczestnika. To znaczy, że w rankingu Uczestnik występuje tylko jeden raz, niezależnie od tego, ile gier ukończył. Pozycja w rankingu zależy od ilości uzyskanych punktów (im więcej punktów, tym wyższa pozycja).

Szczegółowe zasady rozstrzygające kolejność znajdują się w Regulaminie Gry.

Gra jest dostępna aż przez miesiąc, w okresie 29 sierpnia – 30 września. Jednakże wyniki wliczające się do konkursu rejestrowane będą dopiero od godz. 9:00 w dniu 1 września – jest to formalny start konkursu.