JESSICA MERCEDES W CH FORUM


Jedna z najbardziej znanych w Polsce blogerek modowych, influencerka, założycielka marki Moiess oraz autorka bloga Jemerced.com – Jessica Mercedes Kirchner. Już w najbliższą sobotę (7 kwietnia) w gliwickim CH FORUM, z okazji corocznej akcji wszechstronnych metamorfoz. 

W CH FORUM Jessica Mercedes nie tylko spotka się z fanami mody i dobrego stylu. Podczas kilkugodzinnej wizyty (w godz. 13:00 – 18:00) skomentuje także stylizacje uczestników 4. edycji konkursu „Z FORUM możesz więcej”. W jego ramach dziesięcioro finalistów przez miesiąc usiłuje dokonać totalnej zmiany swojego życia, w tym: wizerunku i stylu, sposobu odżywiania się oraz podejścia do aktywności sportowej.
Modowa sobota z Jessicą Mercedes jest jednym z elementów programu, dedykowanym kwestiom ubioru i stylizacji. Tydzień poprzedzający spotkanie z blogerką, finaliści konkursu wykorzystują na zakupy i konsultacje, których udziela im osobista stylistka Aleksandra Frątczak-Biś, autorka bloga Kod Stylu. Co wyniknie z godzin spędzonych w przymierzalniach w salonach CH FORUM? To okaże się już w sobotnie popołudnie, kiedy to o godz. 16:00 na scenie pojawią się odmienieni konkursowicze.

Jessica Mercedes Kirschner urodziła się i wychowywała w Niemczech, jednak później zdecydowała się zamieszkać w Polsce. Już jako nastolatka interesowała się modą. Jej blog Jemerced.com należy do najpopularniejszych o tematyce modowej w Polsce. Profil na Instagramie śledzi ponad 876 000 odbiorców, zaś profil na Facebooku ponad ćwierć miliona osób. Pokazy mody relacjonuje także na swoim kanale YouTube.

Jessica Mercedes odnosi również sukcesy jako projektantka. W 2017 roku założyła własną markę z kostiumami kąpielowymi Moiess.

 

Kliknij i pobierz materiał prasowy