Gliwickie CH FORUM umocniło swoją rynkową pozycję w sektorze household, po otwarciu najnowszego sklepu pod szyldem TEDi. Mieści się on na I piętrze centrum i zajmuje pow. 720 m kw. Marka oferuje szeroki wybór produktów przydatnych w każdym gospodarstwie domowym.

To pierwszy w Gliwicach sklep TEDi, dynamicznie rozwijającej się w Polsce sieci. Oprócz artykułów gospodarstwa domowego, przyjęć, artykułów dla majsterkowiczów i artykułów elektrycznych, oferta TEDi obejmuje także artykuły piśmiennicze zabawki oraz produkty drogeryjne kosmetyczne.

Po wzbogaceniu sektora gastronomii i rozrywki o nowe marki, konsekwentnie rozwijamy w CH FORUM naszą ofertę dla całych rodzin. Dla tej grupy docelowej profil naszego najnowszego najemcy jest bardzo atrakcyjny. Ponadto household to obecnie bardzo pożądany koncept w centrach handlowych – mówi Weronika Kuna z działu wynajmu powierzchni handlowych JLL.

Sieć TEDi rozpoczęła swoją działalność w 2004 r. w Niemczech. Obecnie to jedna z wiodących firm w sektorze niespożywczym. Posiada 1900 oddziałów, co najmniej 15000 produktów na filię i około

18000 pracowników w całej Europie w 8 krajach.

 

Kliknij aby pobrać informacje prasową