Latające i pełzające. Ziejące ogniem i plujące jadem. Przerażające, ale jednocześnie fascynujące. Smoki. Po raz pierwszy w Polsce, teraz do zobaczenia w gliwickim CH FORUM od 5 do 20 listopada. A dla lubiących wyzwania: multimedialny kiosk ze smoczym quizem i nagrodami.

Ta wyjątkowa wystawa na całym świecie wzbudza zachwyt, przyciąga zainteresowanie mediów, a przede wszystkim tłumy odwiedzających. Smoki budzą ciekawość, o smokach można prawić legendy, pisać książki i kręcić filmy. Są wdzięcznym tematem dla twórców. Występują w serialowym hicie „Gra o Tron”, roi się od nich także w „Wiedźminie”.

W skład wystawy prezentowanej w CH FORUM wchodzi 10 modeli smoków, z tego 3 animatroniczne.

Każdy model posiada stylizowaną scenografię i panel informacyjny.

Na wspólną podróż po zaginionym świecie smoków CH FORUM zaprasza całe rodziny. Ale to jasne, że najbardziej zainteresowane nią będą dzieci. To właśnie z myślą o nich w centrum stanie specjalna ścianka zdjęciowa z tłem i smoczym tronem.

Zwiedzanie wystawy jest bezpłatne i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Atrakcją towarzyszącą wystawie będzie kiosk multimedialny ze specjalną grą-quizem, oczywiście o smoczej tematyce. Aby wziąć w niej udział wystarczy paragon za zakupy w CH FORUM. Ci, którzy najszybciej odpowiedzą na zestaw pytań, otrzymają nagrody.

 

Kliknij i pobierz informacje prasową