ŚWIAT LEGO® W CH FORUM GLIWICE

Już w kwietniu start sezonu w LEGOLAND® Billund Resort w Danii. Specjalnie z tej okazji gliwickie CH FORUM przygotowało wielką niespodziankę: Weekend z LEGOLAND® Billund Resort (30 i 31 mar- ca). Przez dwa dni fani klocków LEGO® będą mogli korzystać z bezpłatnych stref z klockami, podziwiać ekspozycję wielkoformatowych figur LEGO®, czy korzystać z jedynych (poza LEGOLANDEM) elektrycznych samochodzików LEGO® dla dzieci.

Po raz pierwszy zaprezentowana zostanie również strefa VR, dzięki której będzie można wirtualnie spróbować rozrywki prosto z duńskiego parku LEGOLAND. Nie zabraknie konkursów z cennymi nagrodami, w których nagrodą główną jest rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort.

LEGOLAND® Billund Resort to po Kopenhadze drugi pod względem popularności region turystyczny w Danii. Położony w samym jej sercu, na całej szerokości kraju – od wybrzeża Bałtyku po Morze Północne – stanowi efekt współpracy 7 gmin: Billund, Varde, Esbjerg, Vejen, Vejle, Kolding i Middelfart. Każda z nich przyciąga zwiedzających wyjątkowymi atrakcjami dla dzieci i rodziców oraz szeroką bazę noclegową, a wszystko to w otoczeniu natury.

Bogatą listę atrakcji LEGOLAND® Billund Resort otwiera kultowy park rozrywki LEGOLAND, ale to nie jedyny magnes przyciągający turystów. Jest ich całe mnóstwo: ZOO safari, wioska wikingów, spacer szczytem mostu na wysokości 60 m n.p.m., najstarsza starówka w Skandynawii, zabytki wpisane na listę UNESCO, a także nurkowanie, plażowanie, czy spanie w hamakach zawieszonych na drzewach.

Czyste plaże, fascynujące historie wikingów i nordyckich królów czy uroki małych duńskich miasteczek to tylko niektóre z powodów, dla których przyjeżdżają tu turyści z całej Europy. Przedsmak tego czeka wszystkich w CH FORUM 30 i 31 marca.

 

Kliknij i pobierz informację prasową