W CH FORUM świąteczną atmosferę podkreśla efektowna kula śnieżna, która stanęła na głównym podium scenicznym (parter). W czwartek, 6 grudnia, będzie można przy niej spotkać Mikołaja, a póź- niej śnieżynki. W Mikołajki odbędą się też warsztaty tworzenia ozdób. Powstaje również stanowisko pakowania prezentów, z którego klienci będą mogli skorzystać już od 5 grudnia.

6 grudnia: w ten dzień nie zabraknie Mikołaja także w CH FORUM. W bajkowej scenerii zasiądzie on na swoim tronie, aby wspólnie z dziećmi pozować do zdjęć i rozdawać im słodycze. Mikołaja w dniu jego święta spotkać będzie można w godz. 10:00 – 20:00, na podium scenicznym przy wspomnianej mega kuli śnieżnej.

Tam też odbywać się będą warsztaty artystyczne, podczas których ich uczestnicy wykonywać będą świąteczne akcesoria. Na przykład ozdoby choinkowe w formie bałwanków czy drewnianych zawieszek oraz torby prezentowe.

W kolejnych dniach, do 16 grudnia, przy kuli śnieżnej spotkać będzie można animatorki w strojach śnieżynek. One również chętnie zapozują do zdjęć (w godz. 11:00 -19:00).

ŁADNIE ZAPAKUJEMY PREZENTY

Tymczasem już od 5 grudnia klienci CH FORUM będą mogli skorzystać z usługi pakowania za okazaniem paragonu za zakupy. Profesjonalne stanowisko czynne będzie (w dni handlowe) w godzinach 12:00 – 20:00. Zakupione w grudniu w CH FORUM przedmioty będzie można zapakować nawet Wigilię (godz. 10:00 -13:00), która będzie ostatnim dniem działania pakowalni. Jeden paragon o min. wartości 25 zł uprawnia do zapakowania jednego prezentu.

 

Kliknij i pobierz informację prasową