OD 1840 ROKU, A TERAZ W CH FORUM GLIWICE
W.KRUK OTWIERA SIĘ W CH FORUM
W.KRUK – najstarsza marka jubilerska w Polsce – już w najbliższą sobotę (5 sierpnia) otworzy swój najnowszy salon w gliwickim CH FORUM. Ma on powierzchnię blisko 55 m kw. i mieści się na parterze tego modernizowanego aktualnie centrum. Na przywitanie salon przygotował dla klientów 15% rabatu na większość kolekcji.
FORUM to jedyne centrum handlowe w Gliwicach, w którym dostępny będzie salon W.KRUK.
Ponad 175-letnia historia to największa duma i najważniejsze dziedzictwo tej marki. W ponad 100 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuteriębrylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje inspirowane najnowszymi trendami.
W.KRUK to również ekspert w dziedzinie zegarków. Lata tradycji oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę wiarygodnym i profesjonalnym przedstawicielem najlepszych światowych marek zegarkowych, takich jak: Rolex, Tudor, Omega, Longines, TAG Heuer, Certina, Tissot, IWC i wielu innych.
W.KRUK zaprojektował limitowaną kolekcję akcesoriów: skórzanych torebek, jedwabnych chust, okularów przeciwsłonecznych oraz dodatków skórzanych sygnowanych logo marki, dostępnych w wybranych
salonach W.KRUK oraz na wkruk.pl.

Kliknij i pobierz materiał prasowy