EMPIK, PEPCO I TOPSHOP W FORUM
Firma JLL, zarządzająca Centrum Handlowym FORUM w Gliwicach, sfinalizowała trzy nowe umowy wynajmu powierzchni w tym obiekcie. W ich rezultacie w CH FORUM wkrótce pojawią się takie marki jak: Empik, Pepco oraz Top Shop.
Klienci CH FORUM zakupy w Empiku (pow. ok. 350 m kw.) zrobią jeszcze przed świętami. Podobnie jak w salonie Top Shop (pow. 75 m kw.) – marki należącej do Studia Moderna, którego otwarcie zaplanowano na przełom listopada i grudnia. Z kolei otwarcie sklepu Pepco (390 m kw.) to perspektywa pierwszego kwartału 2017 r.
Pepco jest europejską siecią dyskontów, oferującą odzież dla całej rodziny i produkty dla domu. W Polsce sieć rozwija się dynamicznie od kilkunastu lat, stając się jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży dziecięcej oraz wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. W tym roku sieć otworzyła tysięczny sklep Pepco w Europie.
Top Shop to produkty do domu, ogrodu, elektronarzędzia oraz inne pomysłowe rozwiązania, których nie można znaleźć nigdzie indziej. Większość produktów marki Top Shop to produkty reklamowane w telewizji. Wśród nich są artykuły wyposażenia wnętrz, produkty do sprzątania i fitnessu. Operator marki – Studio Moderna na polskim rynku działa od 20 lat. Do dziś wprowadziło ponad 18 tysięcy produktów, przez kilka stacji telewizyjnych, aż po 300 sklepów w 20 krajach.
Trzeci z nowych najemców CH FORUM to Empik: największa sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku, która istnieje od blisko 70 lat. To jedna z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek i niekwestionowany lider w kategoriach wydawniczych (książki, muzyka, film). W ponad 230 salonach Empik oferuje produkty pozwalające na rozwijanie pasji i czerpanie radości z odkrywania kultury: dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów artystyczno-kreatywnych i papierniczych, zabawek edukacyjnych, gier planszowych, a także bilety na różnorodne wydarzenia.

Kliknij i pobierz materiał prasowy