Recital Marty Tadli, Szkoła bluesa oraz Bajka o małym złomiarzu: w tym tygodniu Teatr Rozrywki ponownie gości w Centrum Handlowym FORUM w Gliwicach.

Spektakle z udziałem aktorów jednej z czołowych śląskich scen można przychodzić od czwartku. Tego dnia (5 września) o godz. 18:00 recital Marty Tadli „Takiej miłości Wam życzę”. Składają się na niego znakomite piosenki autorstwa m. in. Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej czy Marka Grechuty. Zauroczo- na ich wyjątkowością Marta Tadla postanowiła zaśpiewać je jeszcze raz, we własnej interpretacji.

W piątek (6 września, godz. 18:00) na scenie „Szkoła bluesa” – spektakl zrealizowany w ramach Sceny Inicjatyw Artystycznych „Po godzinach”. Szkoła bluesa to muzyczny miraż spektaklu z historią polskiego bluesa w tle. Przepełniony bluesowym feelingiem, połączonym ze śląskim duchem. W programie dużo dobrej muzyki i opowieści o największych polskich, a zwłaszcza śląskich asach bluesa.

Teatralny cykl w CH FORUM w sobotę (7 września, godz. 18:00) zakończy „Bajka o małym złomiarzu”. Jest ona przeznaczona dla dzieci w wieku 5+. Spektakl porusza tematykę wartości, takich jak przyjaźń, mówienie prawdy, niepoddawanie się w postawionych sobie celach, no i co najważniejsze – miłość.

Wstęp na wszystkie spektakle jest wolny. Ich miejscem będzie lokal FORUM Inspirujących Spotkań na parterze (d. salon CCC).

 

Kliknij i pobierz informacje prasową