Wodna berybojka z Lufcikiem

Grupa „Lufcik na korbkę” i jej przyjaciele zapraszają na trzecią już w CH FORUM miniaturę teatralną dla małych i dużych. Tym razem, 17 września o godz. 12.00, formacja „Lufcik na Korbkę” przedstawi berybojkę wodną „Za siedmioma rzekami” w reż. Agnieszki Batóg.

To ciekawa historia Rudolfa (Olaf Józefoski) i Hoski (Agnieszka Batóg). Opowieść o romantycznym uczuciu, które narodziło się nieopodal śluzy wodnej wbrew przeciwnościom. Trochę śląskiego poskro-mienia złośnicy, choć na scenie zobaczymy także ulubieńca dzieciaków – niebieskiego Beboka (Michał Rak), zabawnego Utopca (Piotr Myszczyszyn), piękną Meluzynę (Justyna Hanzel) i muzykanta Alojza (Marcin Wiśniewski).

Po spektaklu (ok. godz. 13:00) przygotowano przepyszne warsztaty MiniMajsterChef, czyli coś na słod-ko i coś na zdrowo. To propozycja dla najmłodszych, ale dla dorosłych niewątpliwie stanowi świetną okazję, by stać się degustatorem pierwszych dań przygotowanych przez swoje pociechy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W imieniu aktorów organizatorzy proszą o punktualne przybycie. Podczas wydarzenia dzieci będą pod opieką animatorek z pedagogicznym przygotowaniem.

Wszystko – jak zawsze – odbędzie się w Scenie FORUM na I p.

Kliknij i pobierz materiał prasowy