RODZINNE ZAJĘCIA SPORTOWE

Poszlibyśmy na trening, ale nie mamy z kim zostawić naszego maluszka. To częsty dylemat młodych rodziców. CH FORUM wychodzi im naprzeciw i 29 października (wtorek) organizu je zajęcia sportowe, na które można przyjść z dziećmi do 1,5 roku życia.

Zajęcia w trzech grupach odbędą się w klubie My Fitness Place i będą rozpoczynać się o godzinie

10:00, 11:45 oraz 13:30.

Bloki zajęciowe obejmują 45-minutowe części: treningową dietetyczną. W trakcie części treningowej mamusie wraz z dziećmi poćwiczą w odpowiednio przygotowanej sali. Następnie spotykają się przy poczęstunku, by porozmawiać i wymienić się doświadczeniami.

Prowadząca zajęcia nie tylko przeprowadzi ćwiczenia, ale także udzieli porad na temat prawidłowego

żywienia, wzmacniania mięśni i dbania o blizny po porodzie.

Zajęcia przygotowała wykwalifikowana trenerka personalna Magdalena Kłos, która specjalizuje się w treningu siłowym kobiet oraz współpracuje z kobietami po porodzie i w ciąży, prowadząc m. in. zajecia dla mam z małymi dziećmi pod brandem Strong Mum.

Zajęcia dla mam odbędą się w wydzielonej sali klubu My Fitness Place, w komfortowych i dyskretnych warunkach. Poćwiczyć będzie można całą rodziną. W tym samym czasie chętnych tatusiów CH FORUM zaprasza na bezpłatny trening personalny z prowadzony przez trenerów My Fitness Place.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są

w punkcie informacyjnym centrum oraz na profilu Facebookowym CH FORUM.

 

Kliknij i pobierz informację prasową