GIGANTYCZNA PIASKOWNICA I KOPARKI W CH FORUM
Na czas modernizacji CH FORUM ma dla swoich najmłodszych gości super atrakcję. Przy wejściu głównym do centrum (poziom 0) stanęła olbrzymia piaskownica pełna zabawek, niczym z prawdziwego placu budowy.
W tej strefie małych budowniczych maluchy znajdą m.in. koparki, spychacze, wywrotki i inne pojazdy. Strefa jest ogrodzona, a bezpieczeństwa dzieci podczas zabawy pilnują animatorki.

W dni powszednie można z niej korzystać nieodpłatnie od godz. 15:00 do 19:00; w weekendy w godz. 11:0019:00. Partnerem strefy i dostawcą zabawek do niej jest firma WADER.
To nie pierwsze w tym roku w CH FORUM wydarzenie, które tematycznie nawiązuje do budowy. Kluczem do nich wszystkich jest rozpoczęta w marcu kompleksowa modernizacja obiektu.

Niedawno dzieci mogły wczuć się w rolę budowniczych przy okazji weekendu z Mega Bloksami – specjalnymi klockami.
Mega piaskownica o wymiarach 4×6 m to także świetny pretekst do wizyty w CH FORUM w okresie Dnia Dziecka. Zwłaszcza, że każde dziecko, które ją odwiedzi w dniach 1-3 czerwca, otrzyma kolorowankę z rysunkami budowniczych bohaterów. CH FORUM wydało ją specjalnie z okazji prowadzonych prac remontowych.
W planach są także inne wydarzenia, nie tylko dla maluchów.

Kliknij i pobierz materiał prasowy