MOC ZABAWY PRZED FILMOWĄ PREMIERĄ W CH FORUM GLIWICE

CH FORUM Gliwice szykuje prawdziwe wejście smoka! Nie tylko do kina, lecz także w formie smoczej imprezy, którą zaplanowało na 9 lutego (sobota). Jest ona związana z, powracającą na ekrany, animowaną serią „Jak wytresować smoka”. Przedpremierowo zaprasza do odwiedzenia aż trzech smoczych stref, które dostępne będą od godz. 11:00 do 18:00.

W pierwszej z nich o nazwie „Leć na smoku! Wielka atrakcja filmowa” (Ride with Toothless Experience), każde dziecko będzie miało okazję wystąpić w profesjonalnym 30-sekundowym zwiastunie filmo- wym. Dodatkowo uczestnicy zabawy otrzymają na pamiątkę film ze swoim udziałem.

Z kolei strefa Wioska Wikingów przeniesie wszystkich w czasie do pokrytej łuskami smoka, 4-metrowej

repliki domu Wikingów. Podczas zabawy w niej dzieciaki:

  • zmierzą się w drużynach w wyścigu na nartach integracyjnych;
  • będą strzelać z drewnianych kusz do specjalnie przygotowanych tarcz;
  •  zajrzą do wikińskiej… siłowni, by stać się walecznymi Wikingami i zmierzyć swą moc na specjalnym młocie-siłomierzu.

Podczas każdej z tych czynności dzieci będą zbierać sprawności (naklejki), a każdy posiadacz trzech naklejek otrzyma niespodziankę. Dodatkowo dzieci będą mogły robić sobie zdjęcia na tle wikińskiego domku oraz z (prawie) prawdziwymi Wikingami (animatorzy w kostiumach). Dzieci spotkają się także z jedną z postaci filmu „Jak wytresować smoka 3”.

W trzeciej ze stref, kolorowej strefie zabawy Playmobil Dragons, dzieci będą bawić się kolorowymi smoczymi zabawkami, układać ich figurki i wymyślać historie. Spróbują wytresować smoka albo go zła- pać, a także odkryją ich magiczne moce. Oprócz tego organizatorzy przygotowują mnóstwo smoczych konkursów supernagrodami. Do wygrania będą m.in. bilety (dla rodziców i dzieci) do Legendii Parku Śląskim.

Film „Jak wytresować smoka 3” zadebiutuje w kinach 15 lutego.

 

Kliknij i pobierz informacje prasową