Wkrótce w gliwickim CH FORUM zostaną otwarte dwa salony z portfolia marek prężnie rozwijającej się Grupy MIG. Sizeer – multibrandowy salon z najlepszymi sneakerami i streetwearem oraz 50 style – sklep
oferujący markową odzież i obuwie dla osób aktywnych.

Nowe salony w sumie zajmą powierzchnię 431 m kw. Sizeer 162 m kw.; 50 style 269 m kw. Obecnie trwają w nich prace remontowe. Otwarcie salonu Sizeer (poziom 0) planowanie jest na 25 sierpnia, natomiast 50 style (poziom 1) na pierwszą połowę września.

Sizeer ofertę kieruje przede wszystkim do osób, które stawiają na indywidualizm i różnorodność, a ich największą inspiracją jest miasto. W asortymencie sklepu dominują sneakery kultowych brandów, takich jak: adidas, New Balance, Nike, Puma, Reebok, Timberland czy Vans. Sieć Sizeer to ponad 135 salonów stacjonarnych oraz sklepy online, które działają na 9 rynkach w tym na rynku niemieckim, litewskim, słowackim, czeskim czy rumuńskim.

Z kolei w ofercie sklepów 50 style klienci znajdą markowe buty, odzież, a także akcesoria. Wśród czoło-wych partnerów sieci są: Adidas, Feewear, Nike, Puma, Reebok, Umbro. Pod charakterystycznym żółtym szyldem 50 style funkcjonuje już ponad 140 sklepów stacjonarnych w Europie.

Operatorem sklepów Sizeer i 50 style jest Grupa MIG (Marketing Investment Group), która na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym działa od 25 lat. MIG jest wyłącznym dystrybutorem marek New Era, O’Neill, Lotto, Umbro, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Obecnie Grupa MIG dostarcza konsumentom produkty znanych marek w ponad 300 punktach handlowych, zarówno przez własne placówki detaliczne, jak i przez rozbudowaną sieć dystrybucji hurtowej i franczyzowej.

 

Kliknij i pobierz materiał prasowy