Humory dopisują w CH FORUM

W gliwickim CH FORUM humory dopisują przez cały miesiąc. W ramach sierpniowego przeglądu kabaretowego w tym centrum widzom zaprezentują się Formacja Chatelet (piątek, 26 sierpnia) oraz Czesław Jakubiec Comedy (sobota, 27 sierpnia). Początek występów o godz. 16:00. Wstęp wolny. Lepiej przyjść wcześniej, bo miejsca siedzące zapełniają się w mig.

Formacja Chatelet przedstawi nowy program, który przygotowany został z okazji dwudziestolecia istnienia grupy. Zawiera on filmy, piosenki, ale przede wszystkim skecze. Artyści z formacji odpowiadają przy tej okazji na najczęściej zadawane przez fanów pytanie: tak, Buba wróci w zupełnie nowej odsłonie. Będą też liczne niespodzianki oraz goście.

Gwiazdy sobotniego popołudnia – Czesław Jakubiec Comedy – to laureaci wielu festiwali muzycznych i kabaretowych. Są stałymi gośćmi rozrywkowych programów telewizyjnych. Koncertują w Polsce i za granicą. Ich występy to zaskakujące połączenie muzyki i humoru. Pomysły na wykonanie nie-poważnej muzyki niejednokrotnie powstają bezpośrednio na scenie, dlatego każdy występ ma nie powtarzalny charakter.
Wymienione grupy kończą wesoły cykl w gliwickim CH FORUM. Przez cztery piątki i soboty na specjalnie zaaranżowanej scenie wystąpiły jeszcze inne czołowe polskie kabarety i standuperzy: Aldona Jankowska, Krzysztof Piasecki, Cezary Pazura, Kabaret RAK, Kabaret Chyba,

Kliknij i pobierz materiał prasowy