Do centrum handlowego czy do teatru? Gliwickie FORUM nie ma tego dylematu po nawiązaniu współpracy z jedną z czołowych śląskich scen – Teatrem Rozrywki. Efektem jest seria spektakli, które widzowie zobaczą w dniach 29 sierpnia – 7 września.

Spotkania teatralne rozpoczną się 29 i 30 sierpnia. Czwartkowy spektakl (początek o godz. 18:00) to recital Marty Tadli „Takiej miłości Wam życzę”. Składają się na niego znakomite piosenki autorstwa m. in. Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej czy Marka Grechuty. Zauroczona ich wyjątkowością Marta Tadla postanowiła zaśpiewać je jeszcze raz, we własnej interpretacji.

W piątek (30 sierpnia, godz. 18:00) na scenie „Szkoła bluesa” – spektakl zrealizowany w ramach Sceny Inicjatyw Artystycznych „Po godzinach”. Szkoła bluesa to muzyczny miraż spektaklu z historią polskiego bluesa w tle. Przepełniony bluesowym feelingiem, połączonym ze śląskim duchem. W programie dużo dobrej muzyki i opowieści o największych polskich, a zwłaszcza śląskich asach bluesa.

Spektakle te widzowie CH FORUM zobaczą na bis 5 i 6 września (czwartek i piątek, godz. 18:00).

Cały cykl zakończy „Bajka o małym złomiarzu”. Jest ona przeznaczona dla dzieci w wieku 5+. Spektakl porusza tematykę wartości, takich jak przyjaźń, mówienie prawdy, niepoddawa- nie się w postawionych sobie celach, no i co najważniejsze – miłość.

Wstęp na wszystkie spektakle jest wolny. Ich miejscem będzie lokal FORUM Inspirujących Spotkań

na parterze (d. salon CCC). Pełny harmonogram:

29 sierpnia (czwartek), godz. 18:00: Takiej miłości Wam życzę – recital Marty Tadli

30 sierpnia (piątek), godz. 18:00: Szkoła bluesa

5 września (czwartek), godz. 18:00: Takiej miłości Wam życzę – recital Marty Tadli

6 września (piątek), godz. 18:00: Szkoła bluesa

7 września (sobota), godz. 18:00: Bajka o małym złomiarzu

 

Kliknij i pobierz informację prasową