Sierpień z kabaretami w CH Forum

W okresie wakacji CH FORUM Gliwice stawia na rozrywkę i zaprasza na przegląd czołowych kaba-retów oraz stand-uperów. Już na dźwięk samych nazwisk zaproszonych artystów ze śmiechu może rozboleć brzuch. Występy w piątki i soboty zawsze od godz. 16:00. Wstęp wolny.

Serię śmiechów-chichów CH FORUM rozpoczyna w pierwszą sobotę sierpnia występami Aldony Jankowskiej (godz. 16:00) oraz Krzysztofa Piaseckiego (godz. 17:00).

Aldona Jankowska ma wrodzony talent komediowy, a formę stand-up commedy opanowała do perfekcji. Zasłynęła m.in. z rewelacyjnych parodii znanych osób w programie Szymon Majewski Show, do którego trafiła z castingu. Na jej program pt. Jak nie ja, to kto? składają się doskonale napisane i dobrane teksty satyryczne, rasowe piosenki kabaretowe oraz kuplety śpiewane wspólnie z publicznością.

Drugi z sobotnich artystów – Krzysztof Piasecki – występował w programie radiowym Studio 202 Andrzeja Waligórskiego. W 1976 r. zaczął zawodowo zajmować się satyrą, był członkiem kabaretu Pod Egidą. Później występował jeszcze w wielu grupach, aż przyszedł czas na karierę solową. Dziś już chyba nie ma osoby, która nie kojarzyłaby takich programów telewizyjnych jak Dyżurny Satyryk Kraju, Ale plama, w których Krzysztof Piasecki grał bardzo ważną rolę.

W kolejnych odsłonach wesołego cyklu w gliwickim CH FORUM zaprezentują się:
12 sierpnia, godz. 16:00: Cezary Pazura; godz. 17:00: Kabaret RAK
13 sierpnia, godz. 16:00: Kabaret Chyba
19 sierpnia, godz. 16:00: Kabaret Świerszczychrząszcz
20 sierpnia, godz. 16:00: Andrzej Grabowski, godz. 17:00: Kabaret pod Wyrwigroszem
26 sierpnia, godz. 16:00: Formacja Chatelet
27 sierpnia, godz. 16:00: Czesław Jakubiec Comedy