FESTIWAL „ULICZNICY” NA SCENIE FORUM
PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI-ULICZNICY W CH FORUM
To będzie już czwarty wesoły piątek w CH FORUM z Międzynarodowym Festiwalem Artystów Ulicy „Ulicznicy”. Gliwickie centrum jest mecenasem Festiwalu i areną dedykowanych wydarzeń odbywających się na Scenie FORUM, w ramach tzw. Objazdowego Domu Kultury. W piątek (28 lipca, godz. 19:00) publiczność rozbawi Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.
Jak mówią o sobie: Jesteśmy grubi, smutni i samotni. Czyli dokładnie tacy, jak Wy. Nie ma co wyręczać Prawdziwych Mężczyzn w reklamowaniu ich występu. Oni sami robią to najlepiej…
Spotkanie z nami to wyśmianie tych wszystkich trudnych, życiowych spraw: pracy, sprzątania… związków… Wiecie jak jest 😉 Łączymy (uwaga trudne zdanie, z którego jesteśmy dumni!) dowcip i chłopięcą nostalgię z bezpretensjonalną i absurdalną poezją. Serio, jesteśmy jedyną taką grupą muzyczną. Śpiewamy i gramy, ale podczas koncertów dużo też mówimy, bo czujemy, że mamy Wam wiele do powiedzenia. A Wy to lubicie, bo dzięki Wam mamy już za sobą parę solidnych tytułów i nagród na festiwalach piosenki autorskiej, poetyckiej, studenckiej i przeglądach kabaretowych.
Nic dodać, nic ująć. Trzeba po prostu przyjść w piątek do CH FORUM.
Przy okazji Festiwalu z CH FORUM można spotkać się też w sobotę (29 lipca) w pełnej atrakcji Alejce FORUM w Parku Chopina. Od 12:00 do 16:00 FORUM bawi tam i uczy zręczności w ramach warsztatów kreatywnych oraz kuglarsko-cyrkowych dla dzieci. Na najbliższe zajęcia zaprasza wraz z Fabryką Kultury.
Festiwal „Ulicznicy” jest organizowany na zlecenie Samorządu Miasta Gliwice przez MANANA Production House Piotr Chlipalski.

Kliknij i pobierz materiał prasowy