W CH FORUM GLIWICE TRWA SIERPIEŃ Z KABARETAMI

Jedyny solowy popis w cyklu „Sierpień z kabaretami”, ale za to jaki! W gliwickim CH FORUM przed publicznością wystąpi Piotr Bałtroczyk (piątek, 24 sierpnia, godz. 18:00).

Piotr Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć.

Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: „Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny”. I to właściwie jedyny przewidywalny fragment piątkowego wieczoru. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka. Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę, a jest na nadobność wrażliwy, przyznał się kiedyś, że ma w głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy. Warto więc przyjść do CH FORUM, aby posłuchać kolejnej wersji jego opowieści.

Wstęp na piątkową imprezę – podobnie jak na wszystkie pozostałe – będzie wolny i nie będą wymagane żadne wejściówki. Miejscem przedstawień będzie nowy lokal Scena FORUM (I p., obok sklepu Martes Sport). Na widowni zasiądzie ok. 250 osób; pozostałe miejsca są stojące.

Kliknij i pobierz materiał prasowy