Przy okazji mistrzostw Europy w piłce nożnej, 18 czerwca piłkarska sobota w gliwickim CH FORUM. W programie wydarzenia jest wizyta gwiazdy światowych boisk – Radosława Majdana.

Spotka się on w CH FORUM z fanami w godz. 12:00 – 14:00. Ale z wszystkich innych zaplanowanych atrakcji korzystać będzie można do końca, tj. godz. 18:00.

W strefie „Mobilny football”, na mini boisku o wymiarach 6 x 9 m odbywać się będą futbolowe animacje dla dzieci i dorosłych. Na miejscu do dyspozycji będą także konsole do gier oraz stoły do tzw. piłkarzyków.

Z kolei w strefie „Przeglądu Sportowego”, który jest partnerem medialnym wydarzenia, klienci będą mogli wziąć udział w sesji zdjęciowej i odwiedzić showroom z piłkarskimi strojami. Tak właśnie w CH FORUM sport spotka się z modą.

Kto kojarzy popularną grę „zośka”, tego ucieszy wizyta w strefie „Footbag”. Będzie w niej można nauczyć się kilku podstawowych trików „zośki”.

FORUM zaprasza również na spotkania z fotoreporterami „Przeglądu Sportowego”, warsztaty fotografii sportowej połączone z ekspozycją ciekawych zdjęć oraz multimedialną prezentację archiwalnych okładek „Przeglądu Sportowego”.

18 czerwca będzie także szansa na wygraną w którymś z licznych konkursów wiedzy o piłce nożnej. Wśród nagród są m.in. książki o tematyce piłkarskiej, dzień w redakcji sportowej i spotkanie z jej redaktorem naczelnym.

Kliknij i pobierz materiał prasowy