Gliwickie CH FORUM rozpoczyna nowy cykl zajęć kreatywnych, który adresuje do dzieci. Na „pierwszy ogień” przygotowało trochę lodowych fajerwerków, ale nie zapomniało także o święcie babć i dziadków. Na ogólnodostępne bezpłatne zajęcia zaprasza już w sobotę, 19 stycznia , od godz. 11:00 do 17:00.

W każdym miesiącu pierwszego półrocza maluchy mogą liczyć na super atrakcje, które będą połączeniem twórczej zabawy edukacji. Dwugodzinne bloki zajęć będą podzielone na część popularnonaukową oraz plastyczną.

Piątkowe zajęcia CH FORUM rezerwuje dla zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych (wymagane są wcześniejsze zapisy), zaś soboty dla gości indywidualnych.

W programie pierwszych zajęć jest m.in. show „Lodowe eksperymenty”. Uczestnicy zajęć będą świadkami pokazu efektownych doświadczeń z wykorzystaniem suchego lodu. W programie m.in.: dymiący napój z kotła czarownicy, tajemnicza mgła, magiczna zmiana koloru, lodowe bańki i odrzutowa rakieta.

W części plastycznej zajęć dzieci wykonywać będą ozdobne laurki oraz specjalne prezenty – pamiątkowe odciski dłoni w masie solnej. Wszystko z myślą o zbliżającym się święcie babć dziadków. Miejscem styczniowych zajęć będzie lokal Scena FORUM (I p. okolice Martes Sport).

 

Kliknij i pobierz informację prasową