LPP KOŃCZY ETAP ZMIAN W CH FORUM

W nowym miejscu i w nowej odsłonie. Należący do LPP salon marki MOHITO ponownie otworzył się – po okresie modernizacji – w gliwickim CH FORUM. Salon zyskał także na przestrzeni: jego obecna pow.
użytkowa wynosi 461 m kw. 

Remodeling salonu MOHITO był częścią zmian, które w ostatnim czasie przeszły także inne lokale najmowane w CH FORUM przez marki grupy LPP. Okazją do tego była, prowadzona w ubiegłym roku, kompleksowa modernizacja obiektu.

W wyniku zmian salon MOHITO zajął poprzednie miejsce innego sklepu grupy LPP – Reserved. Dodatkową korzyścią, wynikającą z tej relokacji, była możliwość powiększenia modernizowanego sklepu.

Marka MOHITO, należąca do wiodącego polskiego producenta odzieży i akcesoriów modowych – grupy LPP, to propozycja dla młodych kobiet kochających modę i ceniących niebanalną miejską elegancję. Projektanci MOHITO tworzą kolekcje z myślą o kobietach pewnych siebie, świadomych swych atutów, pozwalających sobie na odrobinę luzu i nonszalancji w stylowym, kobiecym wydaniu. MOHITO podkreśla kobiecość i proponuje energetyczny look, zgodny ze światowymi trendami mody. W rzeczach MOHITO dobrze wygląda się zarówno w pracy jak i w trakcie wieczoru after hours. Szeroka oferta i różnorodność modnych ubrań MOHITO dla kobiet jest dostępna w ponad 300 salonach w Polsce i za granicą.

Kliknij i pobierz materiał prasowy