Zatrzymaj wspomnienia! Usługi foto w CH Forum

Święta, Sylwester, karnawał, ferie zimowe… w ostatnim czasie każdy z nas z pewnością zebrał wiele pięknych wspomnień! Co zrobić, by te wspaniałe chwile zostały z nami na zawsze? Rozwiązaniem może być fotoksiążka, kalendarz na 2020 rok lub fotoobraz! Wszystko to znajdziesz w salonie CEWE FOTOJOKER w CH Forum Gliwice!

Fotoksiążka

Wspólnie spędzone święta, szampański Sylwester, karnawał czy ferie obfitują w wiele wspaniałych wspomnień! Co zrobić, by nie zapomnieć żadnej z nich? Najlepszym wyborem będzie fotoksiążka. To coś znacznie więcej, niż klasyczny album – to Twoja fotoopowieść! Najpierw ściągnij program projektowy CEWE FOTOŚWIAT, a potem wybierz rozmiar oraz format Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI (zwykły, panorama, kwadrat) i dodaj zdjęcia. Oprócz fotografii, możesz zamieścić w niej także swoje podpisy i cytaty. Ale to nie wszystko! Dzięki wykorzystaniu kodów QR, mogą się w niej znaleźć także filmy! Całość zamknięta jest w pięknej, twardej oprawie. Taka pamiątka będzie idealną lekturą na spotkania z rodziną i znajomymi, z którymi spędzamy najlepsze momenty w naszym życiu. Świetnie sprawdzi się także jako prezent dla najbliższych!

Fotoobraz pełen radości

Wyeksponuj swoje zdjęcia niczym największe dzieła malarskich mistrzów! FOTOOBRAZY CEWE to idealny sposób, by zawsze mieć w zasięgu wzroku uśmiechniętą twarz Twojego dziecka, ulubione miejsce z wakacji czy paczkę najlepszych przyjaciół. Wydrukowane na artystycznym płótnie i oprawione w efektowną ramę będą prezentować się naprawdę wyjątkowo. Twoje najlepsze wspomnienia to najlepsza dekoracja do Twojego domu!

Cyfrowe odbitki

To jedna z podstawowych usług w salonie CEWE FOTOJOKER. Możesz być mieć pewność, że cyfrowe odbitki Twoich ulubionych zdjęć zostaną wykonane z największą starannością. Doskonałą jakość gwarantuje zastosowanie najlepszych metod naświetlania oraz to, że odbitki wykonywane są wyłącznie na markowych papierach fotograficznych. Dodatkowym atutem jest możliwość wywołania zdjęć przez Internet. Zaoszczędzisz dzięki temu sporo czasu, który możesz przeznaczyć na robienie kolejnych zdjęć!