Wskakuj do wody!

Upalne dni skłaniają nas do letnich kąpieli wodnych dla ochłody ciała oraz wypoczynku i rekreacji. To nie tylko przygoda z przyjemnymi falami, piaskiem czy też powiewami wiatru, to także spotkania z innymi ludźmi i samym sobą. By poczuć się w pełni komfortowo, przebywając na plaży, odkrytym kąpielisku wodnym czy innych miejscach, gdzie planujemy się kąpać, pomyślmy o odpowiednim stroju kąpielowym! 

Stroje jednoczęściowe

Stroje te wybierają kobiety, które planują kąpiele wodne, zwłaszcza basenowe. W ostatnich latach stroje jednoczęściowe doczekały się bardzo wielu modyfikacji. Wśród nich wyróżniamy choćby interesujące monokini, które odsłania większą część ciała niż tradycyjny strój jednoczęściowy – np. talię. Są również tzw. wyszczuplające stroje kąpielowe. 

Nie krępujcie się więc drogie panie, w sytuacji, gdy nie macie idealnie szczupłej figury lub gdy jesteście w ciąży. Są na to sposoby, by mimo Waszych wątpliwości móc cieszyć się słońcem i wodą!             

Stroje dwuczęściowe

Stroje te, w przeciwieństwie do strojów kąpielowych jednoczęściowych, zakładamy, gdy chcemy opalić większą część naszego ciała, a zwłaszcza brzuch. Kobiety bardzo chętnie wybierają stroje dwuczęściowe, gdyż po powrocie z urlopu mogą pochwalić się przepiękną opalenizną!

Wśród strojów dwuczęściowych wyróżniamy tankini – lekko kryjące brzuszek, znane wszystkim bikini, skirtini ze spódniczką zamiast części majtkowej i zdecydowanie rzadziej wybierane mikrokini oraz stikini – bardzo skąpe stroje dla odważnych kobiet.

***

Decydując się na strój kąpielowy, pomyślcie w którym z nich poczujecie się naprawdę sobą. Właściwie dobrany sprawi, że poczujemy się nie tylko atrakcyjnie, ale i jednocześnie swobodnie oraz naturalnie. To Wasz wakacyjny czas!

Zobaczcie, jakie stroje jednoczęściowe i dwuczęściowe, ich rodzaje, kolory, wzory, printy możecie odnaleźć w salonach CH FORUM w Gliwicach. Nie czekajcie, pora na zakupy, lato czeka!