Wiosną wszystkie dzieci modne są

Tegoroczna wiosenna moda na kreacje odzieżowe z kręgu przyrody i natury nie zapomniała również i o naszych milusińskich. Dziewczynki mogą wybierać głównie pomiędzy różnymi propozycjami kwiatowymi, chłopcy zaprzyjaźnią się z pewnością ze stworzonym przez projektantów światem tekstyliów pełnym roślin i zwierząt.

Na górze róże na dole fiołki

Dziewczynki, jak przystało na młode damy, lubią różnego rodzaju kwiaty. A tegorocznej wiosny mogą je nie tylko oglądać i wąchać, ale i ubierać! Kurtki, spodnie, bluzy, podkoszulki czy wreszcie sukienki oraz spódniczki wręcz zakwitają kwiatowymi konstelacjami. Najbardziej popularne są róże, ale nie tylko. Na dziecięcych ubraniach widnieją fiołki oraz bardziej egzotyczne rośliny, które zaświadczają o wiosennym cieple słońca i zapowiadającym się niedługo początku lata.

Rzecz o modnych zwierzętach

Dzieci kochają zwierzęta! Projektanci dobrze o tym wiedzą i dlatego wśród propozycji odzieży i akcesoriów dla dzieci w sezonie wiosna 2019 tak wiele jest słodkich torebek kotków, śmiesznych, skaczących po bluzkach małpek, kolorowych motyli, najlepszych przyjaciół dzieci – lam prastarych dinozaurów, a nawet ogromnych wielorybów w kształcie naszywek na T-shirty wychodzących poza obręb koszulek!

Lato tuż tuż

Dziecięce wiosenne tekstylia pełne bogactwa kwiatów i zwierząt są zapowiedzią atrakcyjnych wakacji w tropikalnych klimatach. Towarzystwo barwnych papug, groźnych tygrysów, głodnych słońca jaszczurek, a do tego rozłożystych palm czy liści przenoszą milusińskich w światy, gdzie królują przygoda i świetne humory! A hasło „All you need is summer” jeszcze nigdy nie było tak prawdziwe tej wiosny!