Wiosna, wiosna, wiosna, ach to TY!

Kolorowo i kwieciście, z mnóstwem akcentów przyrodniczych – liści, motyli, palm i wielu innych, naturalnie lekko i wygodnie, po prostu iście wiosennie dzieje się w świecie mody.

Nowy męski punkt widzenia

Wiosna w tym roku wyznacza zaskakująco odważne, ciekawe i z pewnością świeże trendy.

To co męskie nie oznacza już wyłącznie bieli czy błękitu koszul, granatu lub czerni garniturów, skórzanej tradycji kurtek czy pasków do spodni, elegancji ukrytej w paskach, kratkach czy kropkach krawatów i muszek. W tym sezonie mężczyźni mogą pozwolić sobie na znacznie więcej!

Krata ustępuje kwiatom!

Mężczyźni i kwiaty? Ależ owszem, czemu nie! Eleganckie męskie koszule już nie przybrane w tradycją kratę czy paski, lecz w motywy roślinne. Muszki z nadrukiem owadów, wielobarwne krawaty. Oto tegoroczna wiosenna męska moda, która pobudza nas prawdziwie do życia.

Intensywnie i kolorowo

W tym sezonie mężczyźni wyrażają siebie we fioletach, żółciach, czerwieniach i szafirach. Palmowe, kwiatowe czy liściaste koszule przenoszą ich do gorącego Miami, a motyw motyli podkreśla wiosenną młodość, wolność, radość i piękno.

Nowe materiały w modzie męskiej

Drewniane muszki, parciane, wielobarwne paski do spodni czy skarpety w tukany świadczą z kolei o modzie na niestandard! Mężczyzna staje się męski już nie poprzez wysublimowaną klasykę, lecz interesującą, nowatorską kreację. Nie pozostaje nam zatem nic innego jak życzyć Panom udanych zakupów w ten wiosenny wyjątkowy czas!