Wiosna na sportowo

Wiosną wielu z nas budzi się do pełni życia, przy tym i do aktywności ruchowej. Patrzymy na rozkwitającą wokoło naturę, pierwsze promyki intensywnego słońca i inspirujemy się do różnych form uprawiania sportu. Aby uskutecznić nasze plany związane z dbałością o zdrowie fizyczne, sylwetkę oraz dobre samopoczucie potrzebujemy jednak zaopatrzyć się w sportową odzież, obuwie i akcesoria. Poniżej prezentujemy wiosenną kolekcję sportowych marek, którą możecie odnaleźć w C.H. FORUM w Gliwicach.

Sportowa odzież na dobry początek

Nic tak nie odświeża ciała i ducha jak wiosenny poranny jogging, gimnastyka na powietrzu lub jazda na rowerze! Pamiętajcie jednak, że biegać, ćwiczyć czy jeździć należy w odpowiednio dopasowanej, termicznej odzieży, która ochroni Was przed chłodem poranka, zapewni nieskrepowane ruchy, a w dodatku sprawi, że poczujecie się choć odrobinę prawdziwymi sportowcami. Wygodna bielizna termoaktywna, stylowe koszulki, legginsy czy modne spodnie dresowe, a do tego ciepłe bluzy, kurtki i designerskie czapki sprawią, że Wasze wiosenne doświadczenia ze sportem będą z pewnością bardzo udane!

Sportowe obuwie super modne i wygodne

W sezonie wiosna 2019 kreatorzy sportowej mody pochylili się szczególnie nad obuwiem. Tenisówki, trampki, adidasy, buty biegowe, kolarskie, korki są barwne i pełne wyrazu. Jednym słowem dużo się dzieje na sezonowym obuwiu sportowym! Zwłaszcza adidasy, które często nosimy w innych niż sportowe kontekstach, np. w pracy, w szkole, stały się wizytówką wiosennej mody! Z naszywanymi kwiatami, z elementami cekinów, błyszczącego srebra czy pasteli ożywią niejedną odzieżową kreację!

Sportowe akcesoria nie tylko jako funkcjonalny dodatek

Uprawianie sportu wiąże się z zakupem potrzebnych, funkcjonalnych akcesoriów. Bidony, nerki, timery, torby sportowe i plecaki mają za zadanie ułatwić nam przygotowanie się i realizację sportowych działań. Tegoroczne propozycje akcesoriów są na tyle ciekawe, że wielu z nas nieraz zatrzyma się na chwilę przed dokonaniem właściwego wyboru. Przeróżne kolory, kształty, nowe funkcjonalne rozwiązania sprawią, że jogging, gimnastyka, jazda na rowerze, a nawet wyprawa w góry staną się czystą przyjemnością, a nieuniknione sportowe zmagania będą bardziej strawne!