Weselne kreacje dla pań

Ślub to szczególne wydarzenie nie tylko dla młodej pary, ale i dla wszystkich gości. Zwłaszcza panie, wybierając się na taką uroczystość, powinny pomyśleć o stosownej kreacji! Muszą się w niej przecież czuć nie mniej atrakcyjnie i wyjątkowo tego dnia niż sama panna młoda. Prezentujemy kilka ślubnych inspiracji modowych dla pań. Wszystkie stylizacje znajdziecie oczywiście w FORUM!

Blade róże i błękity

Żadna z propozycji kolorystycznych nie jest bardziej słodka (wręcz anielsko piękna!) niż tonacja bladego różu i błękitu. Biel podczas uroczystości ślubnej powinna być zarezerwowana dla panny młodej, a te kolory świetnie sprawdzą się dla druhen lub świadkowej. Wszelkie pastele, delikatne barwy doskonale będą współgrały z czystą bielą lub kolorem ecru! 

To fantastyczne połączenie nie tylko pod względem wizualnym, ale i symbolicznym, podkreślającym niewinność, młodość oraz piękno każdej kobiety, która zdecyduje się na tę opcję kolorystyczną. 

Odważne kolory i kwiatowe wzory 

Wśród gości weselnych są i panie, które charakteryzują się silnym temperamentem, dojrzałością lub które mają szczególny typ urody, który należy zaznaczyć. Tym kobietom polecamy kreacje w kolorach czerwieni lub odcieni niebieskiego, choćby morskiego lub granatu. 

Barwy takie wspaniale będą harmonizowały z ciemną karnacją czy opalenizną, podkreślą walory kobiecej twarzy, w tym oprawę oczu. 

Świetnym wyborem będą również świeże kwiatowe printy. Zaznaczą one pełnię kobiecości i idealnie wpiszą się w sezon letni – okres zakwitania wielu roślin. 

Różnorodność krojów i faktur materiałów

Uroczystość ślubna rządzi się swoimi prawami. Należy jednak pamiętać, że i sezon letni wymaga od nas szczególnych wyborów stylizacji. 

Możemy pozwolić sobie zatem na odkryte ramiona oraz krótsze długości kreacji. Sukienki, eleganckie kombinezony mogą być zdobione przy tym gustownymi paskami, guzikami czy zawsze modnymi falbanami. Materiały, z których wykonane są kreacje są zwiewne, lekkie, lecz wciąż szykowne, jak koronki, tiule czy szyfony.

***

Pamiętajmy – sezon ślubny trwa! Nie czekajcie drogie panie i już teraz skorzystajcie z oferty salonów modowych w FORUM, wybierając najcudowniejsze, najtrafniejsze i jedyne spośród wielu stroje na uroczystość zaślubin i wesele swoich bliskich. Poczujcie się wyjątkowo w ten wyjątkowy dzień!