Weselne damskie kreacje - dodatki i akcesoria

Buty, torebki i biżuteria są kwintesencją looku każdej przedstawicielki płci pięknej. Nie tylko uzupełniają one i podkreślają całość modowej stylizacji, ale same w sobie stanowią o klasie, osobowości i guście ich właścicielki. Wybór dodatków jest jednak o tyle ważniejszy, o ile dotyczy wyjątkowych okazji. Uroczystość zaślubin i wesele bliskiej osoby na pewno należą do jednej z nich. 

Wysokie obcasy nie tylko na ślubnym kobiercu

Nie tylko pannie młodej dedykowane są wysokie obcasy, ale zdecydowanie wszystkim paniom, które są gośćmi weselnymi. Buty na szpilkach, koturnach, słupkach są nieodłączną częścią ich garderoby. Dzięki wysokim obcasom panie wyglądają smuklej, dostojniej i są bardziej eleganckie. Jeśli dodać do tego przepiękne kolory, kształty, wycięcia, printy, aplikacje, zgrabne paski… to buty stają się prawdziwą ozdobą i atrybutem każdej modnej kobiety! 

Małe weselne torebki

Torebki wybierane na okazje uroczystości zaślubin i wesela są zazwyczaj małych gabarytów. Jednak małe jest piękne, zwłaszcza, gdy jawi się w pastelowych, letnich kolorach, ozdobione jest paskami na łańcuszku czy delikatną klapą w kwiatowe aplikacje. Mała torebka nie musi oznaczać również małopojemnej, gdyż na potrzeby okazyjnego wyjścia zmieści zapewne wszystko to, co jest niezbędne, jak smartfon, kosmetyk czy chusteczkę.

Klasyka nieklasycznej biżuterii ślubnej

Klasyką dodatków jest oczywiście wszelkiego rodzaju biżuteria, w tym kolczyki, naszyjniki, bransolety, pierścionki czy eleganckie zegarki. Na pewno zwrócą one uwagę każdego, jeśli mają nieklasyczny design, wyróżniają się ciekawymi barwami i wzorami lub są niezwykle misternie wykonane.

Panie, które planują uczestniczyć w uroczystości zaślubin i wesela bliskiej osoby mogą sobie pozwolić na odważne akcenty biżuteryjne. Mowa tu nie tylko o wielkości, ale i o połączeniu kolorów, rodzajów szlachetnych kamieni czy metali. W tym sezonie można wybierać w prawdziwych jubilerskich cudach! 

***

Wszystkie panie, które będą uczestniczyły w ceremoniach zaślubin i weselach, zapraszamy do zainspirowania się poniższymi propozycjami wprost ze sklepów w FORUM! Odnajdziecie w nich pełnię klasy, współczesnej mody i dobrego smaku.