Ważne informacje dla klientów

Drodzy Klienci,

 

 Przypominamy, że nadal obowiązuje zasada 2 dwóch metrów odległości od innych klientów/obsługi oraz bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa, na przykład za pomocą maseczek. Mogą je Państwo zakupić w wybranych sklepach (np. Carrefour, Superpharm, Hebe) oraz maseczkomatach.

 

* Z uwagi na wspólne bezpieczeństwo i komfort,  prosimy również o zwracanie uwagi na informacje dotyczące – poruszania się po obiekcie, w tym oznakowanie wind, toalet ,wejść i wyjść, oraz trzymanie się zasady parkowania co 2-gie miejsce. Komunikuje o tym system zajętości miejsc, wskazując te wolne sygnalizacją zieloną.

 

* Prosimy o korzystanie ze środków dezynfekujących dostępnych na naszym terenie lub noszenie rękawiczek ochronnych w sklepach. W trosce o ekologię, odpady typu jednorazowe maseczki/rękawiczki umieszczamy w koszach na odpady mieszane lub czarnych koszach przy wejściach/wyjściach.

 

* Wyłączone z użytkowania są równiez wszelkie strefy wypoczynku, w związku z czym uprzejmie prosimy o niezajmowanie miejsc na ławkach i innego rodzaju siedziskach.

 

* Zapraszamy już również do naszych restauracji. Prosimy jednak o zachowanie 2m odległości pomiędzy stolikami oraz w kolejce do restauracji oraz zajmowanie miejsc przy stolikach w odstępach 1,5 m (z wyłączeniem rodzin)

 

Zachęcamy do zapoznawania się na bieżąco ze wszystkimi zmianami, jakie wprowadziliśmy po przerwie chcąc dbać o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na terenie galerii.

 

 Galeria czynna jest w standardowych godzinach:

 

 ·  od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00

 

·  w niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00 (najbliższa 30 sierpnia)