Torebka na każdą okazję!

Torebka jest atrybutem kobiety. To także praktyczny, funkcjonalny, ale i ozdobny dodatek do stylizacji. Kopertówki, listonoszki, shopperki, kuferki, torebki a la plecaczki, koszyczki i inne – towarzyszą paniom w każdej okazji. Poniżej prezentujemy najnowsze propozycje damskich torebek wprost z salonów CH FORUM w Gliwicach.  

Magiczne kolory wiosny

Tej wiosny w świecie fashion modne są nie tylko elementy roślinno-kwiatowe w każdej postaci, ale i magiczne, żywe, wręcz elektryczne kolory. Stoją one w opozycji do jesienno-zimowego czasu spokoju, wyciszenia czy uśpienia. W sezonie wiosna 2019 ma być bajecznie kolorowo, po to by pobudzać zmysły, inspirować do działania i prawdziwie cieszyć. Kobiety, wybierając torebki z najnowszych kolekcji, podkreślają swój silny temperament, wyszukany smak oraz inwencję twórczą. Torebki w kolorach fuksji, zieleni, odcieni niebieskiego czy czerwonego pomagają podkreślić ich nieustanną aktywność, pozytywne myślenie, pewność siebie oraz cenną indywidualność.     

Obiecująca zapowiedź lata

Kobiety jeszcze w sezonie wiosennym przygotowują się do nadchodzącego czasu letniego. Odświeżają swoją garderobę i dodatki. Kupują nowe, bo wiosna jest jednocześnie zapowiedzią gorącego, niepowtarzalnego wakacyjnego czasu. Stąd tak wiele wśród propozycji projektantów torebek jest jasnych odcieni brązu, żółcieni oraz wikliny lub imitacji plecionki. Takie kolory i faktury materiałów odwołują się bezpośrednio do czaru słońca i plaży. Inne torebki swoimi kształtami podróżnymi oraz letnimi printami, grafikami zapraszają wręcz do wyjazdów wakacyjnych. Nic tylko skorzystać z oferty wiosny, by już z wyprzedzeniem cieszyć się smakiem lata.      

Panterka i wężowa skóra wiecznie w modzie 

Kobiety oprócz motywów kwiatowych uwielbiają motywy zwierzęce. Takim numerem jeden od wielu już sezonów jest panterka lub wiecznie trendy wężowa skóra, które są częścią damskich torebek. Nie dziwi więc fakt, że kobiety, bez względu na wiek, rolę zawodową i status społeczny ubierają bardzo często, praktycznie na każdą okazję, dodatki w motyw panterki i/lub wężowej skóry. Taki wybór gwarantuje nie tylko bycie wiecznie modną. Stanowi o klasie i elegancji każdej kobiety, która zdecyduje się na taką torebkę. Kobieta, która wybierze wiecznie modny motyw zwierzęcy swojego dodatku zaprezentuje nie tylko dobry gust, ale i odważny, silny charakter.