Szybkie naprawy, które uratują Twój czas

Są takie drobiazgi, które potrafią zdezorganizować cały dzień. Rozklejone buty, złamany klucz czy rozładowana bateria w zegarku to niektóre z nich. W takich sytuacjach warto skorzystać z usług Mister Minit – serwisu, w którym szybko załatwisz drobne naprawy, bez konieczności długiego oczekiwania. Jeden z takich punktów znajduje się w naszym centrum handlowym.

Obuwie

Historia marki Mister Minit zaczęła się 60 lat temu właśnie od naprawy butów. W serwisie możesz zlecić m.in. wymianę fleków, przyklejenie zelówek, klejenie podeszwy, wszycie zamka czy rozciągnięcie buta. Oprócz tego, każdy punkt posiada na sprzedaż szeroką gamę akcesoriów (sznurówki, wkładki odświeżające) oraz artykułów pielęgnacyjnych, które pomogą Wam zadbać o swoje obuwie!

Dorabianie kluczy

Punkty Mister Minit kopiują rocznie aż ok. 5 mln kluczy! Wśród nich są proste klucze do szafek, skrzynek na listy oraz te bardziej skomplikowane, do mieszkań i lokali użytkowych. Serwis w centrum handlowym Forum posiada zapas najczęściej dorabianych modeli, ale na Państwa zamówienie obsługa może sprowadzić także te bardziej specjalistyczne. W centralnym magazynie Mister Minit znajduje się ok. 15 tys. różnych szablonów kluczy!

Zegarki

Jeżeli Twój zegarek przestał tykać, koniecznie przyjdź do punktu Mister Minit! Specjaliści wymienią baterię w ciągu kilku chwil. Dodatkowo, do usługi możesz dokupić dożywotnią gwarancję na nową baterię. Dzięki niej za każdym razem, gdy bateria przestanie działać, w serwisie Mister Minit wymienisz ją za darmo. Jeżeli jest taka potrzeba, w punkcie dobierzesz także nowy pasek.

Kluczyki samochodowe

Eksperci Mister Minit dorobią także kluczyki i immobilizer do Twojego samochodu. Serwis oferuje także wymianę obudowy klucza lub pilota. W punkcie znajdującym się w centrum handlowym Forum dostępne są obudowy do niemal wszystkich modeli.