Spojrzenie przez modne okulary

Okulary? Wciąż są trendy! Nie będzie przesadą, gdy pójdziemy dalej i napiszemy, że wciąż rośnie liczba osób niemających wady wzroku, które chcą i noszą okulary – tzw. zerówki, po to by poczuć się modnymi! Poczuj się tak i TY! Poniżej prezentujemy specjalnie dla was ofertę oprawek okularowych Vision Express i Pryzmat – dwóch salonów optycznych, znajdujących się w CH FORUM w Gliwicach.

Kocie oczy

Wybierając oprawki „kocie oczy” kobieta będzie wyglądała nie tylko interesująco i intrygująco, ale i naprawdę modnie! Wiele celebrytek kreuje modę na tego typu oprawki, nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez ich założenia. „Cat-eye” mają charakterystycznie wydłużone końce, które łączą się z łukami brwiowymi w sposób magiczny, podkreślając oprawę oraz kolor oczu. 

Każde oprawki tego typu to unikatowe projekty designerskie. Możecie wybierać spośród mnóstwa jednolitych kolorów lub mozaik barw, wśród rodzajów materiałów, z których są wykonane – plastik lub metal. Zawsze jednak „kocie oczy” to wybór absolutnie trafiony!         

Geometryczne kształty

Oprawki kwadratowe, prostokątne lub wreszcie wielokątne to doskonały wybór zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Oprawki te, zwłaszcza wielokątne dla kobiet, cieszą się niemniejszą popularnością niż oprawki typu „cat- eye”!

Oversize’owe okulary o geometrycznym kształcie są nawet okrzyknięte atrybutem stylu boho, który wciąż jest trendy. Tak samo jak w przypadku „kocich oczu” oprawki wielokątne mają swoje zwolenniczki wśród celebrytek. Ci, którzy stawiają na klasykę kwadratu i prostokąta mogą wybierać spośród tzw. grubych oprawek – jednych z najmodniejszych w sezonie wiosna/lato 2019 r. Propozycje zarówno dla pań, jak i dla panów są wyjątkowo dobrze dopracowane i pasują do wielu stylizacji. Spróbuj i TY!

Poniżej prezentujemy najciekawsze oprawki dostępne w salonach na terenie CH FORUM.