Smartfon pod ochroną

Wakacje to czas, gdy znacznie więcej się ruszamy, biegamy, jeździmy na rowerze czy hulajnodze. Więcej podróżujemy, przemieszczamy się różnorodną komunikacją. Jest to też czas, gdy nasze smartfony są bardziej niż zwykle narażone na upadki czy otarcia! Jak zabezpieczyć telefon na wakacje? Poniżej opisujemy kilka propozycji, które odnajdziecie w salonach w FORUM.

Etui ochronne

Etui do smartfona jest jednym z najlepiej sprzedających się wśród wszystkich akcesoriów telefonicznych. Nie jest to przypadek – każde etui, bez względu na swój design, zapobiega przykrym sytuacjom, na jakie może być narażony telefon. Przede wszystkim etui chronią przed wszelkimi zarysowaniami. Dodatkowo mają niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo telefonu, w momencie upadku urządzenia GSM na twardą powierzchnię. 

W większości są też bardzo praktyczne: posiadają wycięcia na aparat oraz na porty USB i na boczne klawisze funkcyjne. Co więcej, te wykonane z tworzywa nie odkształcają się i nie wycierają się, zachowując nienaganny wygląd przez długi czas.       

Szkła ochronne  

Ogólnie szkła są bardzo ważnym elementem ochrony smartfona, coraz częściej i coraz bardziej docenianym przez użytkowników telefonów. Wśród szkieł ochronnych można rozróżnić szkła hybrydowe i szkła hartowane 3D. 

Szkła 3D, których podstawowym atutem jest fakt, iż chronią całą powierzchnię wyświetlacza, są bardzo twarde i odporne na zarysowania oraz otarcia, a odpowiednie profilowanie pozwala na zastosowanie ich na praktycznie każdym modelu smartfonów. 

Szkła hybrydowe posiadają właściwości folii ochronnej i szkła, czyli są połączeniem cech elastyczności, grubości z twardością. Wybierając szkło ochronne, inwestujemy niezaprzeczalnie w trwałość urządzenia.   

 

Folie ochronne 

Folie zapewniają najbardziej estetyczne i najmniej widoczne zabezpieczenie telefonu. Dodatkowo nie zmniejszają czułości ekranu. Chronią również smartfony przed uderzeniami i zarysowaniami. 

Najważniejszym jest jednak fakt, że kupując folię ochronną dla swojego smartfona, można skorzystać z usługi bezpłatnego jej naklejenia w salonie SMART CONNECT. W salonie RTV EURO AGD natomiast można zakupić EUROUSŁUGĘ, w ramach której otrzyma się folię ClearPlex, przycięcie na wymiar urządzenia i naklejenie folii na ekran i/lub obudowę smartfona. Dzięki takim usługom, wykonywanym przez Doradców powyższych salonów, mamy pewność, że montaż, a tym samym funkcje zabezpieczające folii będą trwałe i niezawodne.     

***

Poniżej prezentujemy etui, szkła i folie ochronne. Możecie je zakupić w FORUM – szukajcie w salonach RTV EURO AGD oraz SMART CONNECT. Nie zwlekajcie, bo upadek smartfona grozi Wam w każdej chwili!