Najlepsze płyty na karnawał

Już wkrótce wpadną do Ciebie znajomi, a Ty wciąż zastanawiasz się, jak porwać ich do tańca? Oto kilka składanek które sprawią, że na Twojej imprezie nikt nie będzie podpierał ściany (lub nie zasiedzi się na kanapie!).

THE BEST OF 2019 – 49,99 zł

Na tej składance znajdziesz wszystkie najpopularniejsze utwory minionego roku. 40 utworów, które królowały na listach przebojów i rozgrzewały klubowe parkiety, idealnie sprawdzą się także na Twojej domówce! Wśród wykonawców m.in.: Tiesto, Mabel, Roxi, Viki Gabor, Post Malone, Billie Eilish, Sam Smith, Filatov & Karas, Alma, Shanguy, Imany i wiele innych.

BRAVO HITS ZIMA 2020 cena 49,99

Jak się rozgrzać, kiedy nadchodzą zimowe chłody? Najlepiej gorącymi hitami ostatnich tygodni! Składanka „Bravo Hits Zima 2020” to 40 najświeższych kawałków z najwyższych miejsc list przebojów! Znajdziesz na niej najlepszych wykonawców zarówno polskie, jak i zagraniczne! Przy tej muzyce nikt nie da rady ustać w miejscu!

MĘSKIE GRANIE 2019 cena 49,99

Wybuchowa mieszanka najnowszych i klasycznych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej i alternatywnej! Krążek „Męskie Granie 2019” to już dziewiąta płyta zrealizowana podczas jednego z najgłośniejszych festiwali w Polsce. Mimo, że utwory wykonywane są przed wielotysięczną publicznością, idealnie brzmią także w domowych warunkach. Na płycie usłyszeć można m.in. Natalię Przybysz, duet The Dumplings i Lao Che, a także hymn tegorocznej edycji – piosenkę „Sobie i Wam”, w wykonaniu Katarzyny Nosowskiej, Tomasza Organka, Igora Walaszka i Krzysztofa Zalewskiego. Uwaga – ta muzyka może zamienić Twój salon w prawdziwą festiwalową scenę!

Składanka „Marek Sierocki przedstawia: I LOVE 70’s DISCO, cena: 39,99

Podróż w czasie z jednym z najważniejszych polskich dziennikarzy muzycznych! Na płycie znajdują się największe przeboje disco z lat siedemdziesiątych, wyselekcjonowane przez Marka Sierockiego. Swoje przeboje wykonują na niej m.in. Boney M, Donna Sumer, Chic, Kool & The Gang i Heatwave. Twoi goście lubią lata siedemdziesiąte? Ta płyta koniecznie musi znaleźć się na Twojej półce!

HITY INTERNETU cena 29,99

Wszyscy lubią disco polo – nawet, jeżeli się do tego nie przyznają! Ta płyta to 15 energicznych utworów, przy których każdy będzie się dobrze bawił! Na płycie m.in. takie przeboje, jak „Ruda tańczy jak szalona”, „Mama ostrzegała”, „Ona czuje we mnie piniądz” czy nieśmiertelna „Bania u cygana”!