Najlepsze planszówki na zimowe wieczory

Co zrobić, by przyciągnąć do stołu całą rodzinę? Wystarczy wyciągnąć planszówkę! Przedstawiamy Wam 6 gier dostępnych w sklepach w CH Forum, przy których każdy będzie się dobrze bawił!

Jenga

Na początek najsłynniejsza gra zręcznościowa na świecie – czyli Jenga! Zbudujcie wieżę z drewnianych klocków, a potem układajcie kolejne piętra tak, by jej nie zburzyć! Ostrożnie – kto sprawi, że wieża się zawali, przegrywa! Grę znajdziesz w salonie Empik w cenie 69,99 zł!

Dobble

Gra, która rozkręci każdą imprezę! Warunkiem zwycięstwa jest pozbycie się wszystkich kart trzymanych w ręku. Jak to zrobić? Znajdź taki sam symbol na karcie leżącej na środku. Pamiętaj – kto pierwszy, ten lepszy! Dzięki poręcznemu opakowaniu grę zabierzesz gdzie tylko zechcesz! Dobble do kupienia w Empiku w super cenie – tylko 39,99 zł!

5 sekund

Ile można powiedzieć w 5 sekund? Sprawdźcie to z przyjaciółmi! Jeden z graczy siada na Gorącym Krześle, a reszta zadaje mu 3 pytania. Czy zdąży odpowiedzieć na każde w ciągu 5 sekund? Jesteście zainteresowani? Gra czeka na Was w Empiku w cenie 69,99 zł! Spieszcie się, zanim jej zabraknie!

Startujcie do CH Forum za 5… 4… 3… 2… 1…!

Monopoly

Najsłynniejsza planszówka świata doczekała się już wielu nowych odsłon! W tym roku możecie kupować miejsca znane ze świata Avengers, Przyjaciół, Krainy Lodu, czy gry Fortnite! Najmłodszym zaś polecamy Monopoly LOL Surprise! Grę, w różnych wersjach, w cenie 129,99 zł znajdziesz w sklepach Empik i Smyk!

Milionerzy

Ten teleturniej zawsze będzie wzbudzał ogromne emocje – teraz możesz je poczuć nawet bez włączania telewizora! Dodatkowo wersja „Milionerzy: Wyzwanie dorośli vs dzieci” jest specjalnie dostosowana do międzypokoleniowych rozgrywek dzieci z ich rodzicami! Dzięki dodatkowym, obrazkowym pytaniom wszyscy mają równe szanse! Z pomocą przychodzą także nowe koła ratunkowe! Cena gry w sklepie Smyk to jedyne 109,99 zł!

Dumel Discovery Fanzone

Popisz się swoją wiedzą o piłce nożnej! Lektor towarzyszący rozgrywce komentuje jej przebieg w iście sportowym stylu, nadając jej wyjątkowy, stadionowy klimat! Na znawców piłki nożnej czeka ponad 500 pytań dotyczących m.in. Ligi Mistrzów, Ligi Angielskiej, Mistrzostw Świata i najsłynniejszych piłkarzy! Gra do kupienia w sklepie Smyk za 149,99 zł!

Po gry planszowe na każdą okazję – nie tylko na świąteczne prezenty – zapraszamy do CH Forum Gliwice!