Na co wybrać się do kina?

Zastanawiacie się, jak dobrze skończyć stary rok lub rozpocząć nowy? Najlepiej dostarczyć sobie porządną dawkę filmowych emocji! W repertuarze Cinema City w CH Forum Gliwice każdy znajdzie coś dla siebie!

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Przygodowy, Przedsprzedaż, IMAX, Sci-Fi

Bohaterowie kosmicznej sagi po raz kolejny ścierają się z Najwyższym Porządkiem! Ostatnia część to świetna zabawa dla fanów Gwiezdnych Wojen w każdym wieku. Czy organizacji Opór uda się pokonać siły zła? Czy galaktyka znowu będzie bezpieczna? Zobaczcie, jak kończy się największa kosmiczna przygoda w historii kina!

Czarne Święta

Horror

Propozycja dla tych, którzy nawet w okresie świątecznym chcą poczuć dreszczyk przerażenia – i to bynajmniej nie dlatego, że wymarzona kreacja na Sylwestra wciąż nie doszła. „Czarne Święta” to klasyczny horror w dobrym stylu. Tajemniczy morderca zabija studentki w jednym z amerykańskich kampusów. Cztery przyjaciółki nie zamierzają czekać na swoją kolej i rozpoczynają śledztwo. Czy uda im się znaleźć zabójcę, zanim on znajdzie je?

Jumanji: Następny poziom

Przygodowy, Fantasy

Nie wszystkim udało się opuścić magiczny świat Jumanji – bohaterowie, których poznaliśmy w poprzedniej części muszą zorganizować akcję ratunkową! Okazuje się jednak, że to wcale nie takie proste, bo zasady gry kompletnie się zmieniły! Czy misja w świecie pełnym niebezpieczeństw, od pustyń po wysokogórskie szczyty ma szanse się powieść? Sprawdźcie w kinach!

Kraina Lodu II

Przygodowy, Animowany, Familijny

Trzy lata po wydarzeniach z pierwszej części wydaje się, że w królestwie Arendelle wszystko jest w jak najlepszym porządku. Do czasu. Moc Królowej Elsy nieustannie rośnie, w dodatku zaczyna słyszeć tajemnicze, przyzywające ją głosy. Kiedy Elsa budzi przypadkowo duchy czterech żywiołów, jej kraina staje w obliczu ogromnego zagrożenia! By je zażegnać, Elsa, Kristoff, Olaf i Sven wyruszają w pełną niebezpieczeństw podróż do tajemniczej, spowitej mgłą magicznej puszczy…

Last Christmas

Komedia, Romantyczny

Emilia Clarke znów na wielkim ekranie! Kate, która na co dzień pracuje jako elf w sklepie z artykułami świątecznymi, nie jest zadowolona ze swojego życia. Szansą na zmianę wydaje się nowopoznany mężczyzna – Tom, grany przez Henry’ego Goldinga. Kiedy wydaje się, że może być już tylko lepiej, wszystko zaczyna się psuć. I to akurat w chwili rozpoczęcia okresu świątecznego! Czy mimo wszystko magia świąt zwycięży?

Osierocony Brooklyn

Kryminał, Dramat

Nowy Jork, lata 50. XX wieku. Prywatny detektyw Lionel Essrog (Edward Norton) zmaga się z wieloma problemami, z których największym jest choroba – mężczyzna cierpi na zespół Tourette’a. Po zabójstwie swojego największego mentora, Franka Minny, Essrog podejmuje się najtrudniejszego śledztwa w swoim życiu. Genialny umysł to jego jedyna broń w starciu z mafią, korupcją i najgroźniejszym człowiekiem w mieście.

Pan T.

Komedia, Dramat

Powrót do powojennej Warszawy – świata, w którym wszystko było możliwe. Życie pisarza Pana T. jest pełne przygód, a prawdziwą wisienką na torcie jest płomienny romans z piękną maturzystką. Jego życie nabierze jednak prawdziwego tempa, kiedy służby bezpieczeństwa zaczną podejrzewać go o plan wysadzenia Pałacu Kultury i Nauki. W tym filmie absurd goni absurd!

Śnieżna Paczka

Animowany, Komedia, Familijny

Pracownik arktycznej poczty, polarny lis Swifty, marzy o tym, by zostać psem-kurierem. By pokazać, że do tej roli nadają się nie tylko psy husky, postanawia sam dostarczyć przesyłkę pod odległy adres. Okazuje się, że jej odbiorcą jest ekscentryczny mors, który chce roztopić arktyczne lodowce i w ten sposób przejąć kontrolę nad światem. Bohaterski lis wzywa swoich przyjaciół i staje do walki, w której stawką są losy całej planety!