Letnie trendy w manicure

Lato to najbarwniejsza pora roku! Drzewa pokryte są soczystą zielenią, na łąkach i w ogrodach kwitną kwiaty, a nad naszymi głowami (przy dobrej pogodzie) króluje błękit. Nie inaczej powinny wyglądać nasze paznokcie! W tym sezonie najmodniejsze są mocne, intensywne kolory!

Wyraziste kolory

Wychodząc naprzeciw tym trendom, NeoNail przygotował letnią kolekcję Sunmarine. Znajduje się w niej 9 hybrydowych lakierów o wyrazistych, neonowych kolorach: żółtym, pomarańczowym, koralowym, czerwonym, różowym, fioletowym i ciemno fioletowym, morskim oraz turkusowym. 

Dzięki doskonałemu napigmentowaniu, w pełni pokrywają one płytkę paznokcia bez konieczności stosowania lakieru podkładowego. Lakiery hybrydowe z kolekcji Sunmarine są też bardzo trwałe – gwarantują efektowny manicure do 21 dni. Dzięki temu podczas wakacyjnych podróży nie będziesz musiała przejmować się odpryskami czy zadrapaniami!

Renesans french manicure

Wydarzeniem tego lata jest wielki powrót french manicure. Ten klasyczny sposób malowania paznokci kolorami nude, z charakterystyczną, białą końcówką płytki, uznawano niegdyś za kwintesencję kobiecej elegancji. Kojarzony dotychczas z bardziej stonowanymi odcieniami, dopasowuje się do tegorocznej mody i coraz częściej pojawia się w wyrazistym, neonowym wydaniu. Ciekawą wariacją na temat frencha jest barwna obwódka wokół płytki, w intrygujący sposób dopełniająca stylizację.

Zdobienia

Tegoroczne trendy w letnim manicure przemawiają do nas jednak nie tylko kolorem. Warto postawić także na wzory, które z pewnością będą świetną ozdobą dla zadbanych paznokci. W tym sezonie dominują dwa trendy. Pierwszy z nich to precyzyjne kreski i figury geometryczne. Do ich nałożenia świetnie nada się Spider Gel, dostępny teraz w sklepach NeoNail w kilku neonowych odcieniach. Drugi styl to szalony abstract nails. Nieregularne formy i spontaniczne połączenia kilku wyrazistych kolorów idealnie podkreślą swobodną atmosferę wakacyjnych chwil.

***

Poniżej prezentujemy kilka stylizacji, które możecie stworzyć dzięki produktom dostępnym w NeoNail w FORUM w Gliwicach.

Wyraziste kolory i przyciągające wzrok zdobienia to propozycja dla wszystkich kobiet, które chcą poczuć energię słonecznego lata!