Letnie inspiracje kuchenne

Kuchnia w sezonie letnim jest miejscem, w którym to jeszcze chętniej niż zwykle spędzamy czas. Wcześnie rano o blasku pierwszych promieni słonecznych pijemy w niej poranną kawę, przygotowujemy ulubione wakacyjne desery, a wieczorem aż do zmroku spędzamy w kuchni długie godziny, rozmawiając i ciesząc się obecnością bliskich. Co zrobić, by latem nasza kuchnia była zadbaną, modną i przyjemną przestrzenią? Poniżej prezentujemy letnie inspiracje kuchenne, które znaleźć możecie w salonach FORUM w Gliwicach.

Pastelowe kolory życia

Delikatne róże, jasne grafity, ozdobione drewnianymi elementami i mozaiką imitującą marmurowy kamień – oto propozycje miłośników smaków życia. Ciepłe barwy wyposażenia kuchennego otulone mleczną bielą, a w tym filigranowe kształty filiżanek czy funkcjonalne, zgrabne puszki z zamknięciem i napisem „Love your life” zachęcą niejedną osobę do celebrowania wyjątkowych momentów właśnie w kuchni. 

Elegancka czerń i biel 

Spośród wszystkich pomieszczeń w domu to właśnie kuchnia powinna być urządzona z największym smakiem. Sporządzamy i spożywamy w niej posiłki, ale i spędzamy tu (często) najwięcej czasu! Klasyczna czerń i biel akcesoriów podkreślą dostojność miejsca, a tematyczne dodatki w postaci kolorowych warzyw na podkładkach pod talerze ożywią kuchennego ducha i wprowadzą atmosferę radości i zabawy. Pomidory, ogórki, bakłażany, cebula czy burak to przecież najlepsi przyjaciele każdej gospodyni kuchni… i nie tylko!

Minimalizm o wyrazistych kolorach

Skandynawska prostota wyrażana jest w kuchni w tym sezonie w kolorach bieli, granatu oraz praktycznych kształtach. Takie połączenia przywołują na myśl piękno natury i pyszne jedzenie, ale i cudownych ludzi, których można spotkać (nie tylko) na południu Szwecji – a teraz w każdym domu, w którym znajdą się miski, kubki czy inne wyposażenie kuchenne inspirowane skandynawskim szykiem. Decydując się na taki design tworzymy w naszej kuchni atmosferę eleganckiego minimalizmu o wyrazistych kolorystycznie akcentach. 

***

Zachęcamy do zainteresowania się letnimi kolekcjami kuchennymi, znajdującymi się w salonach wnętrzarskich w FORUM. Dzięki świeżemu powiewowi inspiracji różnych kolorów, kształtów, wykonania wyposażenia kuchennego wprowadzicie do swoich domów pozytywną, nową energię, która na długo z Wami pozostanie! Koniecznie zobaczcie, jakie produkty dla Was wybraliśmy!