Kobieca bielizna na lato

Latem panuje moda na zwiewne i bardziej wygodne. Podążamy za tą modą nie tylko kupując odzież czy obuwie, ale również i bieliznę. Jest to kwestia szczególnie ważna, gdyż części garderoby, które mają bezpośredni kontakt z ciałem powinny być miłe nie tylko dla oka, ale i w dotyku. Oddychająca, przewiewna, dająca swobodę ruchów bielizna spowoduje, że każda kobieta poczuje się komfortowo zarówno w pracy, jak i podczas wyjścia z przyjaciółmi czy na wakacyjnym wyjeździe. 

 

Letnie pastele

Jasne kolory, przeźroczyste tiule, połyskujące satyny, oddychające bawełny, koronkowe aplikacje – wszystko to sprawia, że kobieta latem ma być jeszcze bardziej interesująca i atrakcyjna, a do tego ma poczuć się swobodnie, lekko i przyjemnie. 

Komplety do spania w postaci koszulki i spodenek, koszulki nocne, jak również bielizna na dzień mają podkreślić nie tylko kobiece kształty, nadać figurze zgrabnego wyglądu, ale również mają być praktyczne. Wykonane z delikatnych materiałów sprawią, że kobieta będzie odczuwała swobodę i komfort przez całą dobę. Dodatkowo jasne kolory bielizny na dzień będą świetnie korespondowały z każdą letnią odzieżową stylizacją.      

Intensywne czerwienie

Bielizna latem nie musi być koniecznie jasna. Są sytuacje, kiedy kobieta chce wyglądać bardziej wyraziście, chce być zauważona, ma życzenie podkreślić swój wdzięk i urodę. Doskonale sprawdzi się wtedy czerwona bielizna lub jasna z elementami kwiatowymi również w kolorze czerwieni. Czy to szlafrok, czy bielizna na dzień, w tym pas do pończoch, kobiety będą wyglądały w czerwieni nie tylko seksownie, ale i gustownie. Jeśli dodać do tego koronkowe aplikacje, szeroki pas do szlafroku zawiązany w kokardę kobiecy look będzie piękny i na pewno wyjątkowy.     

Modne ciekawe wzory 

Latem kobiety podkreślają swój sexappeal nie tylko poprzez kolory, ale i wzory. Wyrażając swój look przez bieliznę, zakładają równie modne i ciekawe rajstopy, podkolanówki oraz skarpety.

Geometryczne kształty, wzory w panterkę, wzbogacone błyszczącą nitką podkreślą charakter nie tylko stylizacji odzieżowej, ale i charakter kobiety, która je nosi. Eleganckie rajstopy, podkolanówki i skarpety pasują dodatkowo na wiele okazji. Sprawią, że noga i stopy wyglądać będą zgrabnie i bardzo interesująco.    

***

Poniżej prezentujemy modny kobiecy underwear, który odnaleźć możecie w salonach FORUM.

Jasne kolory, intensywne czerwienie i modne ciekawe wzory to propozycje, które powinny być wzięte pod uwagę w każdej sytuacji, w której się znajdziecie. Poczujcie się komfortowo, swobodnie, a do tego atrakcyjnie – jeszcze tego lata!