Jak zaskoczyć rodziców wyjątkowym prezentem?

Z biegiem czasu przy wyborze prezentu dla rodziców coraz bardziej kierujemy się praktycznością lub przyzwyczajeniami. Mimo to zawsze warto spróbować ich zaskoczyć! Firma Wyjątkowy Prezent proponuje, by na kolejną okazję podarować swoim rodzicom nowe doświadczenie, którego nigdy nie zapomną!

Romantyczna kolacja we dwoje

Romantyczne kolacje kojarzą nam się raczej z początkiem związku. Później, kiedy w naszym życiu pojawia się coraz więcej obowiązków zawodowych lub też rodzicielskich, stopniowo zapominamy o tym wspaniałym rytuale. Kolacja we dwoje to wspaniały sposób, by przypomnieć rodzicom wyjątkową atmosferę ich pierwszych randek! Wystarczy wybrać restaurację odpowiadającą gustom naszych najbliższych (np. kuchnia grecka, włoska, hiszpańska, węgierska), by zapewnić im wieczór pełen pozytywnych kulinarnych doznań. Istnieje także możliwość połączenia kolacji z degustacją win.

Kolacja w ciemności

Kolacja we dwoje to zawsze miłe przeżycie, zawsze jednak można podkręcić emocje. Jak to zrobić? Wystarczy zgasić światło! Kiedy dookoła zapadają ciemności, nasze zmysły delikatnie się wyciszają. Wyostrzony pozostaje za to zmysł smaku, pobudzany co chwilę nowymi doznaniami. Dzięki temu kosztowane potrawy smakują jeszcze bardziej wyraziście! Goście, obsługiwani przez kelnerów poruszających się w noktowizorach, przez cały czas trwania posiłku nie widzą zupełnie nic. Firma Wyjątkowy Prezent oferuje kolacje w ciemności w kilku polskich miastach, m.in. w Katowicach i Krakowie.

Romantyczny masaż dla dwojga

Wspólny relaks to doświadczenie, które z pewnością jeszcze bardziej zbliży naszych rodziców. Małżonkowie w trakcie masażu przebywają w tym samym pomieszczeniu. Intymną atmosferę zapewnia blask świec, relaksacyjna muzyka i unoszący się w powietrzu zapach aromatycznych olejków. Do wyboru są różne rodzaje masażu: z wykorzystaniem czekolady, ziołowych stempli, gorących kamieni, masaż tajski lub ajurwedyjski. Weekend w SPA Przy większych okazjach warto pomyśleć o czymś szczególnym. Taką okolicznością są podziękowania od młodej pary na weselu. Wyrażamy wtedy wdzięczność nie tylko za pomoc w przygotowaniach do tego wydarzenia, ale także za całe lata troski i wychowania. Idealnym prezentem będzie wtedy weekend w spa. Rodzice mogą w nim skorzystać z wielu zabiegów na twarz, ciało, dłonie i stopy, masaży czy atrakcji takich jak sauna czy jacuzzi. Dzięki takiemu wypoczynkowi nasi rodzice na pewno poczują się młodziej – nawet, jeżeli będą zmęczeni po długich przygotowaniach do ślubu!