GRA(MY) w gry!

Lato to czas pełnego relaksu i wypoczynku. W okresie wakacyjnym nie ma jednak urlopu od rozrywki i gier! Bez względu na wiek, płeć, wykształcenie czy zawód istnieją wśród nas fani gamingu, którzy spędzają wiele czasu z konsolą do gier. Niemniejszą przyjemnością niż samo granie jest poszukiwanie nowości. Poniżej prezentujemy specjalnie dla Was pięć propozycji gier na Playstation 4 i Xbox One, które możecie zakupić w FORUM na stoisku GAMES4YOU.  

Tekken 7 PS4 

Najnowsza odsłona jednej z najsłynniejszych serii trójwymiarowych bijatyk firmy Namco Bandai Games, zapoczątkowanej jeszcze w 1994 roku na automatach. 

Days Gone PS4 

Wydana jedynie na PlayStation 4 gra akcji osadzona w post apokaliptycznych realiach Ameryki zmagającej się od dwóch lat z epidemią wirusa zmieniającego ludzi w przypominające zombie monstra. 

GTA V PS4 i XO

Grand Theft Auto V zabiera nas do wzorowanego na Kalifornia pięknego stanu San Andreas, pełnego wciągających misji fabularnych, zabawnych zadań pobocznych jak i uzależniającego trybu sieciowego. 

LEGO DC Super Złoczyńcy PS4 

Gra przygodowa w znanym i lubianym świecie klocków LEGO, w której tym razem wcielimy się w największych złoczyńców znanych z kart komiksów DC, na czele z Jokerem, Harley Quinn i Leksem Luthorem. 

Just Cause 4 XO 

Kolejna odsłona przygód siejącego chaos agenta Rico Rodrigueza, którego obecnym zadaniem jest zaprowadzić ład i porządek w ogromnym fikcyjnym Solis w Ameryce Południowej.