Francuska sztuka fryzjerstwa w FORUM

Ekstrawagancki, seksowny, wielkomiejski, zmysłowy i prowokujący – taki jest styl Jean Louis David, który odnajdziecie w salonie w FORUM. Zanim jednak zamarzy Wam się nowy image, przeczytajcie o wszystkich wymiarach piękna damskich i męskich fryzur sezonu wiosna/lato 2019! Specjalnie dla Was: rozmowa z Aldoną Wąchocką, Managerem ds. Szkoleń & PR Manager Jean Louis David.

FORUM: Jean Louis David ma obecnie 1000 salonów w 22 krajach, a historia marki sięga roku 1961. Jaki styl obcinania, czesania czy modelowania włosów był charakterystyczny dla Jean Louis David i co przetrwało po dzień dzisiejszy jako wyznacznik jakości marki?

Aldona Wąchocka: Marka Jean Louis David od zawsze wyróżnia się spektakularnymi strzyżeniami maszynką. Od samego początku marki, aż po dzisiejszy dzień, każdą fryzurę z naszych katalogów możemy ostrzyc maszynką! Nie ma znaczenia czy to fryzura damska, męska, krótka czy długa. Stawiamy na naturalny styl, a nasze strzyżenia są lekkie, naturalne i zwiewne.

Kolejnym wyznacznikiem marki Jean Louis David jest obsługa klienta, która w każdym salonie musi być na bardzo wysokim poziomie. Każdy klient obsługiwany jest według ściśle określonych zasad.

FORUM: Kiedy Jean Louis David dotarł ze swoją francuską sztuką fryzjerstwa do Polski? Co Polacy cenią najbardziej w stylu Jean Louis David?

Pierwszy salon Jean Louis David powstał w 1994 roku w Krakowie. Od wtedy też klienci mogą cieszyć się idealnymi fryzurami – zgodnie z mottem założyciela naszej firmy „kreować trendy, czerpać przyjemność z pracy oraz odzwierciedlać marzenia o idealnej fryzurze”.

Co cenią najbardziej nasi klienci? To, że nasz styl jest ponadczasowy. Klientki z chęcią wybierają topowe koloryzacje, których w innych salonach fryzjerskich nie doświadczą.

FORUM: Co Państwa szczególnie wyróżnia na tle dzisiejszej naprawdę dużej konkurencji w branży fryzjerskiej? Co Państwo wyjątkowego oferujecie swoim Klientom, także tym w FORUM?

Marka Jean Louis David jest rozpoznawalną marką w Polsce i na świecie. Ma na to wpływ wiele czynników, jednak przede wszystkim podchodzimy z pasją do tego, co robimy. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach i dwa razy do roku wprowadzamy nowe fryzury. Dzięki temu nasi klienci wiedzą, że to u nas poznają najnowsze trendy prosto z Paryża. Oferujemy również ekskluzywne usługi, np. koloryzację czy doczepianie włosów za pomocą najnowszych technik.

Każdy klient Jean Louis David traktowany jest indywidualnie i profesjonalnie – nie tylko strzyżemy czy koloryzujemy, ale także doradzamy w zakresie techniki i doboru fryzury czy koloru. No i wyjątkowo dbamy o czystość i właściwą dezynfekcję, ale to oczywiste 

FORUM: Jako silna marka z ugruntowaną pozycją na świecie wyznaczacie Państwo trendy w branży. Proszę zdradzić, jakie stylizacje zarówno damskie, jak i męskie są modne w sezonie wiosna/lato 2019?

Dwa razy w roku zmieniamy kolekcje: wiosna/lato oraz jesień/zima. Od 1 kwietnia w salonach JLD wprowadziliśmy tę pierwszą w odsłonie na 2019 rok, o wdzięcznej nazwie SPLASH OUT.

Tego lata modne są trójwymiarowe koloryzacje: blondy, refleksy i pojaśnienia oraz loki i skręty. I jak zawsze stawiamy na wygodę i naturalność!

FORUM: Usługi fryzjerskie to także profesjonalne zabiegi pielęgnujące włosy. Jakie kuracje wzmacniające, odżywcze oferujecie Państwo w swoich salonach? I jakie z nich doskonale wpiszą się w pielęgnację włosów w okresie wiosenno-letnim?

Pracujemy na wyselekcjonowanych, profesjonalnych kosmetykach. Każdy klient może dodatkowo zadbać o pielęgnację włosów przy dowolnym zabiegu – po konsultacji z fryzjerem zostaje dobrana odpowiednia pielęgnacja. W swojej ofercie mamy do zaproponowania kurację Jean Louis David: nawilżającą, do włosów koloryzowanych, odbudowującą.

Na lato szczególnie polecamy kurację nawilżającą Oil Therapy. To wyjątkowy zabieg przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. Dzięki zawartości drogocennych olejków arganowego, jojoba i daktylowego nawilża oraz odżywia włosów, nadając im piękny połysk. Dodatkowo zapach szyprowej kompozycji zapachowej z owocową nutą sprawia, że ten rytuał jest bardzo przyjemny i relaksujący.

Przy każdej wizycie – w szczególności latem – warto powtarzać kurację, aby włosy nabrały pięknego blasku.

FORUM: Czy klienci FORUM mogą liczyć w niedługim czasie na promocje, oferty specjalne, a może również i nowe innowacyjne usługi?

Zapraszamy serdecznie do naszego salonu, gdzie czeka oferta przygotowana dla naszych klientów. Każdy może założyć kartę stałego klienta, na którą zbiera się punkty za wizyty w salonie – a te wymieniamy na rabaty. Klient, który ma założona kartę stałego klienta, może również liczyć na zniżki urodzinowe przez cały miesiąc swoich urodzin. Na rabaty mogą również liczyć uczniowie i studenci. 

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy! Po tej wizycie nie będą chcieli Państwo odwiedzać już innych fryzjerów